Jindřich Novák

(1923-2011)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Předložka

    No.: 283336

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:00

    lept, 1970, 10,4 x 11 cm, sign. DU Novák 1970, č. 8/11, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Ještěrky

    No.: 283346

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:01

    litografie, 1971, 14,4 x 15 cm, sign. PD Novák 1971, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Láhev

    No.: 283345

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:02

    litografie, 11,7 x 17,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Psík

    No.: 283344

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:03

    litografie, 18 x 12,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Trakař

    No.: 283343

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:04

    litografie, 11,8 x 18 cm, skvrnky na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Silák

    No.: 283342

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:05

    litografie, 1972, 18 x 12,5 cm, sign. DU Novák 72, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Rybáři

    No.: 283338

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:06

    litografie, 1966, 7,3 x 19 cm, sign. PD Novák 66, č. 31/200, LD autorské slepotiskové razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Nábřeží

    No.: 283337

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:07

    litografie, 1966, 20 x 11 cm, sign. PD Novák 66, č. 16/200, LD autorské slepotiskové razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Paraplíčka

    No.: 283341

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:08

    lept, 1981, 10 x 13 cm, sign. PD Novák 81, č. 1/12, LD autorské slepotiskové razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Matka s dcerou

    No.: 283339

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:09

    lept, akvatinta, 1981, 11 x 9,8 cm, sign. PD Novák 81, č. 2/12, LD autorské slepotiskové razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Pán se švihadlem

    No.: 283335

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:10

    lept, akvatinta, 1972, 10,5 x 21 cm, sign. DU Novák 72, č. 10/13, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Pan Načeradec

    No.: 283340

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 02. 12. 2024 18:11

    lept, 1981, 10 x 10,5 cm, sign. PD Novák 81, č. 8/20, LD autorské slepotiskové razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)