Jindřich Novák
(1923-2011)
Předložka
No.: 283336Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 02. 12. 2024 18:00
lept, 1970, 10,4 x 11 cm, sign. DU Novák 1970, č. 8/11, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Ještěrky
No.: 283346Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 02. 12. 2024 18:01
litografie, 1971, 14,4 x 15 cm, sign. PD Novák 1971, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Láhev
No.: 283345Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 02. 12. 2024 18:02
litografie, 11,7 x 17,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Psík
No.: 283344Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 02. 12. 2024 18:03
litografie, 18 x 12,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Trakař
No.: 283343Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 02. 12. 2024 18:04
litografie, 11,8 x 18 cm, skvrnky na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Silák
No.: 283342Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 02. 12. 2024 18:05
litografie, 1972, 18 x 12,5 cm, sign. DU Novák 72, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Rybáři
No.: 283338Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 02. 12. 2024 18:06
litografie, 1966, 7,3 x 19 cm, sign. PD Novák 66, č. 31/200, LD autorské slepotiskové razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Nábřeží
No.: 283337Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 02. 12. 2024 18:07
litografie, 1966, 20 x 11 cm, sign. PD Novák 66, č. 16/200, LD autorské slepotiskové razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Paraplíčka
No.: 283341Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 02. 12. 2024 18:08
lept, 1981, 10 x 13 cm, sign. PD Novák 81, č. 1/12, LD autorské slepotiskové razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 350 CZK (15 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Matka s dcerou
No.: 283339Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 02. 12. 2024 18:09
lept, akvatinta, 1981, 11 x 9,8 cm, sign. PD Novák 81, č. 2/12, LD autorské slepotiskové razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Pán se švihadlem
No.: 283335Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 02. 12. 2024 18:10
lept, akvatinta, 1972, 10,5 x 21 cm, sign. DU Novák 72, č. 10/13, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Pan Načeradec
No.: 283340Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 02. 12. 2024 18:11
lept, 1981, 10 x 10,5 cm, sign. PD Novák 81, č. 8/20, LD autorské slepotiskové razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)