Dimitrij Kadrnožka

(1923-2022)

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Slaměný palác

    Položka č.: 261298

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:08

    litografie, 12,9 x 8,5 cm, sign. PD Kadrnožka, 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Motýli a břitva

    Položka č.: 265028

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:09

    litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Kadrnožka, č. 122/200, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Položka č.: 247166

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:20

    litografie, 21,8 x 15,5 cm, sign. PD Kadrnožka, 69/90, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)