Hrbek
Podzim
No.: 262442Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 08. 10. 2024 18:09
olej, lepenka, 33,5 x 71,5 cm, sign. PD Hrbek, rám, na zadní straně popsáno, mírně zašlá malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)