Hrbek
Podzim
Položka č.: 262442Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:09
olej, lepenka, 33,5 x 71,5 cm, sign. PD Hrbek, rám, na zadní straně popsáno, mírně zašlá malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)