Klára Stodolová

  • Klára Stodolová

    Květ lesa

    No.: 283385

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 05. 01. 2025 17:01

    akvarel na hedvábí a na papíře, 2016, 75 x 66 cm, sign. vzadu , na rámu

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Klára Stodolová

    Jabloňová větvička v misce

    No.: 283423

    Auction price: 7.500 CZK (313 €)

    Planned termination: 05. 01. 2025 17:39

    akvarel, 2022, 50 x 70 cm, sign. vzadu

    Current price: 7.500 CZK (313 €)