• Horký

    Horská krajina

    No.: 263402

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:30

    olej, plátno, 1938, 37,2 x 47,5 cm, sign. PD F. Horký 38, plátno napnuto na dřeveném rámu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.400 CZK (59 €)