Horký
Horská krajina
No.: 263402Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:30
olej, plátno, 1938, 37,2 x 47,5 cm, sign. PD F. Horký 38, plátno napnuto na dřeveném rámu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.400 CZK (59 €)