Rudolf Riedelbauch
No.: 257829Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 08. 10. 2024 18:28
litografie, 38,8 x 26,5 cm, sign. PD Riedelbauch, 60/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)