Rudolf Riedelbauch
Položka č.: 257829Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:28
litografie, 38,8 x 26,5 cm, sign. PD Riedelbauch, 60/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)