Jaroslav Rubeš
Vrby
Položka č.: 206603Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:36
akvarel, papír, 1993, 19,2 x 39,7 cm, sign. PD J. Rubeš 93, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)