Petr Ptáček
V přístavu
Položka č.: 281024Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2024 17:06
litografie, 2005, 20 x 15,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 122/200, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Petr Ptáček
Hydroplán
Položka č.: 281271Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 17:48
litografie, 2006, 14,6 x 22,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 35/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Petr Ptáček
Závodní automobil Mercedes
Položka č.: 280743Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 16:44
litografie, 2006, 14,9 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní
Petr Ptáček
Dvouplošník L 65
Položka č.: 281023Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:02
litografie, 2006, 14,5 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 22/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Petr Ptáček
Před závodem
Položka č.: 278871Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 15:40
litografie, 2005, 10,5 x 8,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 45/80, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Petr Ptáček
The chemists
Položka č.: 278872Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:18
litografie, 2004, 8,2 x 10,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, č. 19/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Petr Ptáček
Good year
Položka č.: 268340Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:45
litografie, 2012, 22 x 39 cm, sign. PD Petr Ptáček 20112, rám, č. 52/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu