Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
William Shakespeare ( Ex Libris František Smažík)
Položka č.: 246749Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:04
litografie, 1964, 11,5 x 8 cm, sign. PD Hlinovský 64, nepatrně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
Ulička
Položka č.: 225433Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:46
litografie, 1962, 9,8 x 6,8 cm, sign. PD Hlinovský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)