František Salamánek
(1908)
Zimní krajina s řekou
No.: 278922Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 05. 12. 2024 18:15
olej, lepenka, 49 x 63 cm, sign. LD F. Salamánek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)