František Salamánek

(1908)

  • František Salamánek

    (1908)

    Zimní krajina s řekou

    Položka č.: 278922

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:15

    olej, lepenka, 49 x 63 cm, sign. LD F. Salamánek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Beneše a J. Schussera na VŠUP v Praze, soukromý žák A. Kalvody

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)