František Salamánek
(1908)
Zimní krajina s řekou
Položka č.: 278922Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:15
olej, lepenka, 49 x 63 cm, sign. LD F. Salamánek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Beneše a J. Schussera na VŠUP v Praze, soukromý žák A. Kalvody
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)