Josef Kos

(1932-2016)

  • Josef Kos

    (1932-2016)

    Rodný dům J. Hermana

    Položka č.: 262289

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:12

    litografie, 30,8 x 40,1 cm, sign. PD J. Kos, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Kos

    (1932-2016)

    Socha rudoarmějců

    Položka č.: 262287

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:13

    litografie, 30,9 x 39,8 cm, sign. PD J. Kos, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Kos

    (1932-2016)

    Strom

    Položka č.: 262286

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:14

    litografie , 27,3 x 40,5 cm, sign. PD J. Kos, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)