Václav Souček

(1887-1941)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Národní divadlo v Praze

    Položka č.: 253097

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:43

    lept, 27 x 21,8 cm, sign. PD V. Souček, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)