Václav Souček
(1887-1941)
Národní divadlo v Praze
Položka č.: 253097Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:43
lept, 27 x 21,8 cm, sign. PD V. Souček, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)