Neurčený autor (Německo)
Plachetnice na jezeře
No.: 274504Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 03. 12. 2024 18:32
lept, akvarel, 44 x 58,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.900 CZK (80 €)