neurčený autor (Německo)

  • Neurčený autor (Německo)

    Plachetnice na jezeře

    Položka č.: 274504

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:32

    lept, akvarel, 44 x 58,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)