Josef Směšný
(1907)
Zima v horách
No.: 207511Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 04. 12. 2024 18:37
tuš, akvarel, pastel, papír, 1956, 52 x 40,5 cm, sign. PD Jos. Směšný 1956, vzadu razítko autora Smešný Josef Praha 1, Parizska 6
Current price: 1.000 CZK (42 €)