Tereza Kučerová

(1964)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Vlajka

    No.: 282429

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:46

    litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 41/60, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 750 CZK (32 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Přelet

    No.: 282430

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:48

    litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 39/75, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 750 CZK (32 €)