Jaroslav Štika
(1906-1940)bratr grafika Karla Štiky, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Tanečnice
Položka č.: 278515Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:02
litografie, 1937, 19,1 x 13,5 cm, značeno v desce , papír zažloutlý, na papíru drobné žluté skvrnky, po okrajích papíru stopy od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)