Marie Průšová
Červánková
No.: 240830Auction price: 20 CZK (1 €)
Planned termination: 10. 10. 2024 18:28
litografie, 17 x 10 cm, sign. PD Průšová, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)