Soňa Schwarzová

  • Soňa Schwarzová

    Interiér II. (Z cyklu Bohnice - léčebna)

    Položka č.: 282309

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:39

    lept, akvatinta, 1982, 24,5 x 32 cm, sign. PD S. Schwarzová 82, autorský tisk, v rozích mimo tisk mírně zažloutlý papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Soňa Schwarzová

    V nemocnici

    Položka č.: 282308

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:40

    lept, akvatinta, 1982, 28 x 21,5 cm, sign. PD Soňa Schwarzová 82, autorský tisk, na zadní straně popis autorky, lehce zašpiněný a pokrčený papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Soňa Schwarzová

    Pohřeb

    Položka č.: 282307

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:41

    lept, akvatinta, 1987, 28,7 x 22,3 cm, sign. PD S. Schwarzová 87, autorský tisk, při horním okraji lehce zašpiněný papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Soňa Schwarzová

    Spící žena

    Položka č.: 282310

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:42

    olej, plátno, 27,2 x 34,2 cm, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)