Václav Benedikt
Abstraktní krajina
No.: 519Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 08:13
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID4**0 History of bids
Jan Saudek
No.: 1Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 09. 2022 14:09
lesklý, 2020, 100 x 70 cm, sign. PU Jan Saudek
Current price: 3.103 CZK (130 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Kytice II.
No.: 44Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2022 14:43
tempera, karton, 1985, 49 x 34 cm, sign. PD Pitrmann 85, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Kytice I.
No.: 33Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2022 14:32
akvarel, papír, 60 x 42 cm, sign. PD Pitrmann, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Zrání (z cyklu Žně)
No.: 26Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2022 14:25
lept, 1942, 10,5 x 14 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, autorský tisk, LD v desce značeno Pitrmann 1942, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles U…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Návrat z pole (z cyklu Žně)
No.: 25Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2022 14:24
lept, 1942, 8,5 x 15,2 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, autorský tisk, LD v desce značeno Pitrmann 1942, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles …
Current price: 300 CZK (13 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Orba (z cyklu Žně)
No.: 24Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2022 14:23
lept, 1942, 10,6 x 14 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, autorský tisk, LD v desce značeno Pitrmann 1942, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles U…
Current price: 300 CZK (13 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Žně (z cyklu Žně)
No.: 23Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2022 14:22
lept, 1942, 9,8 x 13,5 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, 3/100, LD v desce značeno Pitrmann 1942, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles Universi…
Current price: 300 CZK (13 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Rybník u silnice
No.: 22Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2022 14:21
olej, sololit, 1959, 63 x 95 cm, sign. LD Pitrmann 1959, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítko autora (pův. cena 17000 Kč), signatura méně zřetelná, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and …
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Sázava v létě
No.: 16Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2022 14:15
olej, karton, 1952, 49 x 66 cm, sign. PD Pitrmann 52, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítko autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Char…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Luční kytice
No.: 10Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2022 14:09
olej, sololit, 1953, 70 x 57 cm, sign. PD Pitrmann 53, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Oblouky u Domažlic
No.: 7Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2022 14:06
akvarel, tempera, tuš, papír, 44 x 61,5 cm, sign. PD Pitrmann, rám, LD popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prag…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Katedrála
No.: 5Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2022 14:04
akvarel, tuš, papír, 1985, 42,5 x 60,5 cm, sign. LD Pitrmann 85, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Středohoří 18.3.82
No.: 3Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2022 14:02
akvarel, tuš, papír, 1982, 44 x 61,5 cm, sign. PD Pitrmann 82, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Petr Nikl
Kocour
No.: 146Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:03
litografie, 2011, 70 x 70 cm, PD, AT
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
Tomáš Hřivnáč
Čtyři jezdci Apokalypsy
No.: 127Auction price: 5.000 CZK (209 €)
suchá jehla, 2022, 68,5 x 90 cm, PD, AT
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Estimate: 10 000 - 12 000 Kč CZK
Daniel Ignác Trubač
Svatá rodina
No.: 9Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
bronzové sousoší, 2017, Ø 14, v. 24 cm, značka ledňáček dole
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Estimate: 50 000 – 60 000 Kč CZK
Pavel Trnka
skulptura z cyklu Kosmické doteky
No.: 8Auction price: 217.800 CZK (9.075 €)
broušené, lepené, pískované, leptané, leštěné, optické a barevné sklo, 2018, Ø 27 cm, s dílem jde certifikát
Current price: 217.800 CZK (9.075 €)
Estimate: 250 000 – 300 000 Kč CZK
Renata Štolbová
Odvážná jezdkyně
No.: 7Auction price: 5.000 CZK (209 €)
olej na plátně, 2022, 28,5 x 28,5 cm, autorský rám, LD
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Estimate: 10 000 – 15 000 Kč CZK
Martin Stranka
Believe
No.: 6Auction price: 10.000 CZK (417 €)
archivní autorský tisk, 2016, 48 x 79 cm, v rámu, vzadu, s dílem jde certifikát
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Estimate: 20 000 – 30 000 Kč CZK
Lucie Mösr
Mechárium (terrigema)
bioaktivní rostlinné terárium; ilustrační foto je z května 2022, Ø 20, v. 25 cm, autorská samolepka
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Estimate: 2500 – 3 000 Kč CZK
Marian Kay
diptych: Loyalty & Betrayal
No.: 4Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: ID6**8 History of bids
Estimate: 40 000 – 50 000 Kč CZK
Oldřich Jelen
Tvář světa
No.: 3Auction price: 47.000 CZK (1.959 €)
14barevná litografie (tisk z kamene), 2017, 109 x 87 cm, v kovově lesklém rámu pod muzeálním sklem, PD, AT 16/86
Current price: 47.000 CZK (1.959 €)
Estimate: 77 000 – 100 000 Kč CZK
Özlem Akin
Franz Kafka
No.: 2Auction price: 15.000 CZK (625 €)
kombinovaná technika, …loutka z nerealizovaného animovaného filmu, 2010–2022, v. 15,5 x š. 25 x h. 12,5 cm, LD, s dílem jde certifikát
Current price: 17.000 CZK (709 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Petr Vaněk
Něco se blíží...
No.: 1Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)
vrstvení tvaru svarem, 2017–2018, 135 x 41 cm, vespod
Current price: 39.000 CZK (1.625 €)
Estimate: 60 000 – 90 000 Kč CZK
Robert Vano
S Milanem v posteli, Praha 1999
No.: 10Auction price: 7.500 CZK (313 €)
fotografie, digitální tisk, 2022, snímek 45 x 56 na papíře 59 x 84 cm, PD, 2/100
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Pavel Baxa
bez názvu
No.: 14Auction price: 14.000 CZK (584 €)
mísa, do formy tavené sklo, měď, 2020, 36 x 33 cm, dole, s dílem jde certifikát
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Estimate: 25 000 – 35 000 Kč CZK
Martin Váradi
Loď v bouři
No.: 11Auction price: 100 CZK (5 €)
fotografie, digitální tisk, 2022, 30 x 24 cm, PD
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Dalibor Nesnídal
Věstonická venuše ze Semtěši II
No.: 153Auction price: 6.000 CZK (250 €)
kuriozita, volná replika, kombinovaná technika, 2020, v. 50 x š. 40 x h. 10 cm, v rámu pod muzeálním sklem, s dílem jde certifikát
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Emil Šourek
Anděl Ro a jaro
No.: 152Auction price: 100 CZK (5 €)
tisk, kresba, A3 cm, PD, 2/5
Current price: 100 CZK (5 €)