-
Šárka Radová
(1949)
Pyramida
No.: 279Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
porcelán, 21 x 9 x 7 cm, sign. zespodu Š. Radová, the disciple of prof. O. Eckert
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Šárka Radová
(1949)
Tři
No.: 278Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
porcelán, 15 x 5,5 x 5,5 cm, sign. zespodu Š.Radová, the disciple of prof. O. Eckert
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Libor Vojkůvka
(1947-2018)
Co se děje za obrazem
No.: 277Auction price: 29.800 CZK (1.242 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
domalovaná originální reprodukce na plátně, 2018, 85,5 x 60,5 cm, sign. LD Libor No. 8, rám, č. 8/10, Tištěno 10ks, každý exemplář signován a dotvořen autorem drobnými zásahy olejovou barvou. Přiložen signovaný autorský certifikát. Libor Vojkůvka (1947–2018) v roce 1989 opustil původní profesi zahra…
Current price: 29.800 CZK (1.242 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Skorka Lauko
(1966)
Postavíme chalupu
No.: 276Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 2014, 60 x 80 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován za r…
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Pražský podzim
No.: 275Auction price: 9.000 CZK (375 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser, napínací rám, pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš neza…
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Rapin
(1956)
Zátiší s loutnou
No.: 274Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 1991, 47,5 x 68 cm, sign. LD Jan Rapin, rám, na zadní straně popsáno autorem, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michal Burget
(1975)
Roma
No.: 273Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
akryl, plátno, 2017, 50 x 60 cm, sign. LD M B 17, lišta
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Richard Augustin
(1975)
Blue band
No.: 272Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 2012, 30 x 24 cm, sign. LD Richard Augustin, lišta, přiložen certifikát autora
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Boris Jirků
(1955)
Přechod v Boc Brač
No.: 271Auction price: 55.000 CZK (2.292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
akryl, sololit, dřevo, 20 x 29 cm, autorský rám, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 55.000 CZK (2.292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Chlup
(1985)
Žlutý expres
No.: 270Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 2007, 60 x 100 cm, sign. PD Jan Chlup 07
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Roman Křelina
(1966)
Mezi břízkami
No.: 269Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
akryl, plátno, 2022, 80 x 80 cm, sign. PD Křelina 22
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Bulisová
(1989)
Spring feelings
No.: 268Auction price: 18.000 CZK (750 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
akryl, kombinovaná technika, 2021, 80 x 60 cm, sign. vzadu Tereza Bulis
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrea Forsterová
(1958)
Kočka
No.: 267Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
akryl, pastel, olej, plátno, 2024, 50 x 40 cm, sign. vzadu Forsterová 2024, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jelizaveta Ginčanskaja
(1988)
Stříbrný les
No.: 266Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
olej, akryl, plátno, 2022, 60 x 80 cm, sign. na zadní straně Elizaveta Hinchanska, klínový rám, na zadní straně popsáno autorkou, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jitka Hilská
(1953)
Dobro skrze bolest
No.: 265Auction price: 11.000 CZK (459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, plátno, 2013, 59,7 x 49,6 cm, sign. vzadu J. Hilská, the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Xénia Hoffmeisterová
(1958)
Nové zdroje
No.: 264Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
akryl, plátno, 2021, 65 x 100 cm, sign. vzadu Xénia Hoffmeistrová 2021
Current price: 32.000 CZK (1.334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Irena Křivánková
(1972)
Fragmenty
No.: 263Auction price: 5.500 CZK (230 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
akryl, plátno, 2015, 30 x 30 cm, sign. vzadu I. Křivánková, Fakulta výtvarných umění v Brně,ak. mal. Miroslav Štolfa, prof. Jiří Načeradský
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert Jiran
(1975)
Černoška
No.: 261Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran R. 24/3, na zadní straně signováno a značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavov…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
-
Robert Jiran
(1975)
Zamilovaný pár
No.: 260Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 23/4, na zadní straně signováno a značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavov…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
-
Kristián Kodet
(1948)
Spojené oči
No.: 259Auction price: 17.000 CZK (709 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, deska, 1995, 23 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet 95, rám, studied at the Académie des Beaux-Arts in Brussels
Current price: 17.000 CZK (709 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Dvojice
No.: 258Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
tuš, papír, 1966, 32 x 24 cm, sign. DU Vlasta Zábranský 1966, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Hádanka: Pozorujete v chování některého z mužů asociální prvky?
No.: 257Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
tuš, papír, 22,5 x 27,3 cm, sign. DU Zábranský, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Žena, Muž
No.: 256Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
tuš, fix, papír, 2007, 29,7 x 20,7 cm, sign. PD Zábranský 2007, oboustranná kresba, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Postavy
No.: 255Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
tuš, papír, 20 x 27 cm, rám, papír místy zašpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Hlava
No.: 254Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
tuš, papír, 30,1 x 21,7 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Těžká myšlenka, Svatební košile
No.: 253Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
litografie, tuš, 2006, 29,5 x 20,7 cm, sign. DU Zábranský 2006, oboustranná grafika/kresba, papír místy zašpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Zalévat?
No.: 252Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
tuš, papír, 28 x 21 cm, papír v jednom místě nepatrně zašpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Klápště
(1923-1999)
Apokalyptická kobylka
No.: 251Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
suchá jehla, papír, 1982, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Klápště 82, č. 9/20, the disciple of prof. F. Tichy and E. Filla, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Klápště
(1923-1999)
Abstrakce
No.: 250Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
suchá jehla, papír, 1967, 32 x 23 cm, sign. PD J. Klápště 1967, č. 4/20, the disciple of prof. F. Tichy and E. Filla, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Klápště
(1923-1999)
Havran
No.: 249Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
suchá jehla, papír, 1994, 14,5 x 12 cm, sign. PD Klápště 94, the disciple of prof. F. Tichy and E. Filla, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED