Alois Nožička
Setrvalé věnčení
No.: 376Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
fotografie, 1963, 29,7 x 21,8 cm, sign. vzadu Nožička 1963, rám, studied at The Secondary School of Arts in Brno, The Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Alois Nožička
Marks of the Cemetery
No.: 375Auction price: 4.500 CZK (188 €)
fotografie, 1982, 30,5 x 22,6 cm, sign. vzadu Nožička 1982, rám, studied at The Secondary School of Arts in Brno, The Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka
No.: 374Auction price: 2.500 CZK (105 €)
čb. fotografie, 22,5 x 29 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Koně
No.: 373Auction price: 2.500 CZK (105 €)
barevná fotografie, kolem roku 1970, 20 x 29,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Karol Kállay
(1926-2012)
Přehrada
No.: 372Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka s boxerem
No.: 371Auction price: 2.500 CZK (105 €)
čb. fotografie, 29 x 23 cm, sign. PD Kállay, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka (Praha 1975)
No.: 370Auction price: 2.500 CZK (105 €)
čb. fotografie, 1975, 38 x 25 cm, sign. PD Karol Kállay, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Jan Gemrot
(1983)
On the road
No.: 220Auction price: 2.000 CZK (84 €)
serigrafie, 2016, 32 x 16,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 16, č. 4/50, malá skvrna na pravé straně
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Ivan Komárek
Mužský akt
No.: 352Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1994, 21 x 29,5 cm, sign. LD I Komárek, opatřeno razítkem Ivan Komárek, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Polibek
No.: 224Auction price: 3.500 CZK (146 €)
litografie, 1976, 48,5 x 32,5 cm, sign. DU Vla. Suchánek, rám, č. 60/70, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Hollar Association of Czech Gra…
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Utagawa Hiroshige
(1797-1858)
Zátoka Kuroto
No.: 203Auction price: 6.000 CZK (250 €)
dřevořez, 33,5 x 21,5 cm, rám
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Tavík František Šimon
(1877-1942)
Portrét Milana Rastislava Štefánika
No.: 201Auction price: 4.500 CZK (188 €)
dřevoryt, 51 x 37,5 cm, značeno LD v desce 1933 T. F. Šimon fecit sc., 30 výtisků, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts
František Tichý
(1896-1961)
Hlava mnicha (Mstivá kantiléna)
No.: 200Auction price: 2.500 CZK (105 €)
suchá jehla, 1948, 11,1 x 8,6 cm, sign. DU Tichý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Academy of Science and Arts
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Last auctioneer: ID6**8 History of bids
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Dívka na trhu
No.: 199Auction price: 1.000 CZK (42 €)
lept, akvantita, 40,5 x 30 cm, sign. PD V. Röhling, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of F. Zenisek
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Francois Louis Schmied
(1873-1941)
Athene
No.: 198Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Current price: 11.000 CZK (459 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Pokušení sv. Antonína I.
No.: 197Auction price: 2.000 CZK (84 €)
dřevoryt, 47 x 35,5 cm, monogr. LD v desce FK, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
František Kobliha
(1877-1962)
Pokušení sv. Antonína
No.: 196Auction price: 2.000 CZK (84 €)
dřevoryt, 47 x 35,5 cm, monogr. LD v desce FK, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The …
Ludvík Vacátko
(1873-1956)
Jeleni v říji
No.: 195Auction price: 4.500 CZK (188 €)
litografie, 1903, 45,5 x 64,5 cm, na kameni sign. PD Vacátko 1903, rám, the disciple of prof. V. Hynais and V. Brozik at The Academy of Fine Arts in Prague
Ferdinand - Jean Luigini
(1870-1943)
Cesta v zimě
No.: 194Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Current price: 7.000 CZK (292 €)
František Kobliha
(1877-1962)
No.: 193Auction price: 2.000 CZK (84 €)
barevný dřevoryt, 39 x 30,2 cm, sign. PD F. Kobliha, A.T., papír je lehce zašpiněný, na horním okraji má papír stopy po lepence, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member …
Max Švabinský
Květinový motiv
No.: 192Auction price: 1.500 CZK (63 €)
litografie, 28 x 22 cm, sign. PD M Švabinský, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Karel Postl
(1774-1818)
No.: 191Auction price: 9.000 CZK (375 €)
lept s akvatintou, 34 x 45 cm, rám
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Pátek 13.
No.: 213Auction price: 8.800 CZK (367 €)
Current price: 8.800 CZK (367 €)
Rudolf Fila
(1932-2015)
Japobnka II
No.: 212Auction price: 6.500 CZK (271 €)
tisk, běloba, akvarel, papír, 2005, 53,5 x 4655 x 35 cm, sign. LD R. Fila 05, the disciple of B. Lacina at The Secondary School of Applied Arts in Brno and J. Mudroch at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava, member of the group Confrontations
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Rudolf Fila
(1932-2015)
Pygmalion a Galeta
No.: 211Auction price: 4.500 CZK (188 €)
kombinovaná technika, běloba, akvarel, tisk, papír, 1990, 47 x 36 cm, sign. LD R. Fila 90, Autor byl významným českým představitelem malby druhé pol. 20. století. Vystudoval bratislavskou Vysokou školu umění, kde později i učil. Jeho tvorba je výjimečným příspěvkem k abstraktní formulaci malby., the…
Rudolf Fila
(1932-2015)
Rytíři
No.: 210Auction price: 8.000 CZK (334 €)
tisk, akvarel, papír, 2006, 40 x 28,5 cm, sign. DU R. Fila 06, the disciple of B. Lacina at The Secondary School of Applied Arts in Brno and J. Mudroch at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava, member of the group Confrontations
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Noční chodec
No.: 209Auction price: 2.200 CZK (92 €)
dřevořez, 35,2 x 24 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Noční chodec v dešti
No.: 208Auction price: 2.200 CZK (92 €)
dřevořez, 36,3 x 24,3 cm, nalepeno na červený papír, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Ivan Komárek
Hledící
No.: 341Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Kapradí
No.: 340Auction price: 2.000 CZK (84 €)
lept, 1965, 10,4 x 33,3 cm, sign. DU Old. Hamera, č. 1/XX, papír místy lehce zašpiněný a pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,