František Kobliha
(1877-1962)
Pokušení sv. Antonína I.
No.: 197Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
dřevoryt, 47 x 35,5 cm, monogr. LD v desce FK, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
František Kobliha
(1877-1962)
Pokušení sv. Antonína
No.: 196Auction price: 2.000 CZK (84 €)
dřevoryt, 47 x 35,5 cm, monogr. LD v desce FK, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The …
Ludvík Vacátko
(1873-1956)
Jeleni v říji
No.: 195Auction price: 4.500 CZK (188 €)
litografie, 1903, 45,5 x 64,5 cm, na kameni sign. PD Vacátko 1903, rám, the disciple of prof. V. Hynais and V. Brozik at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Ferdinand - Jean Luigini
(1870-1943)
Cesta v zimě
No.: 194Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Current price: 7.000 CZK (292 €)
František Kobliha
(1877-1962)
No.: 193Auction price: 2.000 CZK (84 €)
barevný dřevoryt, 39 x 30,2 cm, sign. PD F. Kobliha, A.T., papír je lehce zašpiněný, na horním okraji má papír stopy po lepence, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member …
Max Švabinský
Květinový motiv
No.: 192Auction price: 1.500 CZK (63 €)
litografie, 28 x 22 cm, sign. PD M Švabinský, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Karel Postl
(1774-1818)
No.: 191Auction price: 9.000 CZK (375 €)
lept s akvatintou, 34 x 45 cm, rám
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Pátek 13.
No.: 213Auction price: 8.800 CZK (367 €)
Current price: 8.800 CZK (367 €)
Rudolf Fila
(1932-2015)
Japobnka II
No.: 212Auction price: 6.500 CZK (271 €)
tisk, běloba, akvarel, papír, 2005, 53,5 x 4655 x 35 cm, sign. LD R. Fila 05, the disciple of B. Lacina at The Secondary School of Applied Arts in Brno and J. Mudroch at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava, member of the group Confrontations
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Rudolf Fila
(1932-2015)
Pygmalion a Galeta
No.: 211Auction price: 4.500 CZK (188 €)
kombinovaná technika, běloba, akvarel, tisk, papír, 1990, 47 x 36 cm, sign. LD R. Fila 90, Autor byl významným českým představitelem malby druhé pol. 20. století. Vystudoval bratislavskou Vysokou školu umění, kde později i učil. Jeho tvorba je výjimečným příspěvkem k abstraktní formulaci malby., the…
Rudolf Fila
(1932-2015)
Rytíři
No.: 210Auction price: 8.000 CZK (334 €)
tisk, akvarel, papír, 2006, 40 x 28,5 cm, sign. DU R. Fila 06, the disciple of B. Lacina at The Secondary School of Applied Arts in Brno and J. Mudroch at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava, member of the group Confrontations
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Noční chodec
No.: 209Auction price: 2.200 CZK (92 €)
dřevořez, 35,2 x 24 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Noční chodec v dešti
No.: 208Auction price: 2.200 CZK (92 €)
dřevořez, 36,3 x 24,3 cm, nalepeno na červený papír, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Ivan Komárek
Hledící
No.: 341Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Kapradí
No.: 340Auction price: 2.000 CZK (84 €)
lept, 1965, 10,4 x 33,3 cm, sign. DU Old. Hamera, č. 1/XX, papír místy lehce zašpiněný a pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce IV
No.: 339Auction price: 1.600 CZK (67 €)
lept, 1965, 12,7 x 24 cm, sign. PD Hamera 65., Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Oldřich Hamera
(1944-2021)
PF 66 (konvolut tří grafik)
No.: 338Auction price: 1.000 CZK (42 €)
lept, 6,3 x 13,7, 6,3 x 13,7, 6,3 x 13,7 cm, papír místy lehce zašpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Ryba
No.: 337Auction price: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1965, 9,9 x 13,3 cm, sign. PD Hamera 65., na horním okraji papír lehce otlačen od svorky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce III
No.: 336Auction price: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1965, 9,5 x 15 cm, sign. DU Old. Hamera 65., Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Konvolut pěti grafik z roku 1965
No.: 335Auction price: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1965, 6 x 6, 6 x 6, 3,1 x 5,2, 6 x 4, 6,6 x 4 cm, sign. PD Hamera 65, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce I
No.: 334Auction price: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1990, 8 x 14 cm, sign. DU Old. Hamera 1990., Aantiqari.at Radhošťská,
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce II
No.: 333Auction price: 800 CZK (34 €)
lept, 1981, 10 x 10,3 cm, sign. DU Old. Hamera, rožek papíru mírně ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Konvolut dvou grafik z roku 1967
No.: 332Auction price: 800 CZK (34 €)
lept, 1967, 4,8 x 4,8, 4 x 4 cm, sign DU Hamera 67., Aantiqari.at Radhošťská,
Jaroslav Válek, Bára Melis
Akt s kresbou kyvadlem I
No.: 331Auction price: 7.500 CZK (313 €)
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Gennadij Alexandrov
No.: 330Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Gennadij Alexandrov
Modigliani
No.: 329Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Gennadij Alexandrov
Fibonnaciho spirála
No.: 328Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Dalibor Smutný
(1964 )
V pohybu
No.: 327Auction price: 2.000 CZK (84 €)
monotyp, 1991, 99,5 x 65 cm, sign. PD D. Smutný 91, č. 1/1, pokrčený a při okrajích mimo tisk natržený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague
Július Němčík
(1909-1986)
Přístav
No.: 326Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Marie Klimovičová
(1927-1993)
Dívka a kočka
No.: 325Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Current price: 3.000 CZK (125 €)