auction history

  • Václav Fiala

    Záliv

    No.: 451

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:08

    dřevoryt, 29, 5 x 23, 9 cm, sign. PD V. Fiala, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Ulice v Orientu

    No.: 450

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:07

    litografie, 36,3 x 25,2 cm, sign. PD Fiala, 25/30, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts in St. Petersburg, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czechoslovak Artists, m…

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Dušan Fencl

    Polibek smrti

    No.: 449

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:06

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

  • Dušan Fencl

    Raněné duše

    No.: 448

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:05

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Dušan Fencl

    Spojení

    No.: 447

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:04

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Praha v zimě

    No.: 446

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:03

    litografie, 18,3 x 48,7 cm, sign. PD F. Emler, rám, 74/80, dolní levý roh pasparty pošpiněn bílou barvou, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Dieter Eckert

    Siena

    No.: 445

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:02

    lept, 29,5 x 25 cm, sign. PD D. Eckert, č. 41/100

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Dieter Eckert

    Toskánsko I

    No.: 444

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:01

    litografie, 54 x 44 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Lubomír Dušek

    Chodec

    No.: 443

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:00

    akvatinta, 56,5 x 46,4 cm, sign. DU L. Dušek, č. 7/50, papír mírně zašlý, při okrajích ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Jean Duplessis-Bertaux

    (1747-1819)

    Zatčení Rebespierra dne 28. července 1794

    No.: 442

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:59

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jean Duplessis-Bertaux

    (1747-1819)

    Jean Paul Marat

    No.: 441

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:58

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    lept

    No.: 440

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:57

    Matka - země, 35,5 x 27 cm, č. 17/27, pozdější otisk z původní desky, PD slepotisková tiráž, vydalo Nakladatelství Svět, 2011, studied at The Educational and Research Institution for Photography in Munich, the member of SCSVU

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    lept

    No.: 439

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:56

    Antický motiv (Matka země), 35,5 x 27 cm, č. 17/27, pozdější otisk z původní desky, PD slepotisková tiráž, vydalo Nakladatelství Svět, 2011, studied at The Educational and Research Institution for Photography in Munich, the member of SCSVU

  • František Drtikol

    (1883 -1961)

    Akt s drapérií

    No.: 438

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:55

    tisk, 1972, 29,5 x 21 cm, rám, přiležitostný tisk k výstavě Františka Drtikola 1972 (Uměleckoprůmyslové museum), lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Educational and Research Institution for Photography in Munich, the member of SCSVU

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Jaroslav Drahokoupil

    Maják

    No.: 437

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:54

    dřevořez, 1964, 36,5 x 48,5 cm, sign. PD J. Drahokoupil 64, č. 6/15, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Václav Dlouhý

    (1905-1989)

    Rozlité Labe

    No.: 436

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:53

    lept, 1958, 16,5 x 30,6 cm, sign. PD V. Dlouhý 58, zkušebný tisk, lehce zažloutlý papír, v horních rozích papír perforován po špendlíku, zezadu na papíru v horních rozích nalepena lepenka, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Stará pinie nad mořem

    No.: 435

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:52

    litografie , 1978, 22 x 34,5 cm, sign. PD Karel Dlabola, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Simon Dittrich

    Řím

    No.: 434

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:51

    lept, 58 x 38 cm, sign. PD Dittrich, autorský tisk

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

  • Simon Dittrich

    Schubart

    No.: 433

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:50

    lept, 1987, 39 x 29,5 cm, sign. PD Dittrich, e. a.

  • Simon Dittrich

    Trhání zubu

    No.: 432

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:49

    lept, 39 x 29 cm, sign. PD Dittrich , e. a.

  • Simon Dittrich

    Rybář

    No.: 431

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:48

    lept, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Dittrich, e. a.

    Current price: 950 CZK (40 €)

  • Simon Dittrich

    Geometrie

    No.: 430

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:47

    lept, 1978, 39 x 30,5 cm, sign. PD Dittrich 78, e. a.

    Current price: 950 CZK (40 €)

  • Simon Dittrich

    Všeumělec

    No.: 429

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:46

    lept, 1984, 39,5 x 31 cm, sign. PD Dittrich 84, e. a.

    Current price: 950 CZK (40 €)

  • Simon Dittrich

    Květina

    No.: 428

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:45

    lept, 1984, 39,5 x 29 cm, sign. PD Dittrich 84, e. a.

    Current price: 950 CZK (40 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Jižní portál chrámu sv. Víta

    No.: 427

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:44

    lept, 31,3 x 25 cm, sign. PD Petr Dillinger, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVU in Brno

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Dagmar Černá

    Černé labutě

    No.: 426

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:43

    dřevoryt, 58,5 x 38,2 cm, sign. PD Dagmar Černá, č. 20/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. K. Svolinský at the School of Fine Arts and Crafts (UMPRUM, VŠUP) in Prague

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Rej rusalek

    No.: 425

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:42

    monotyp, papír, 18 x 33 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Dívka v poli

    No.: 424

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:41

    monotyp, papír, 34 x 24 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Pavel Čampulka

    Novorománský kostel a radnice na Kladně

    No.: 423

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:40

    lept, akvatinta, 1979, 26 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 79, pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Bohuslav Coufal

    (1895-1969)

    Český Krumlov

    No.: 422

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 09:39

    litografie, 33,5 x 18,3 cm, sign. PD Coufal, pasparta, látková páska pasparty mírně zašpiněna, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)