Otto Martinovský
(1928)
Krajina u Krátké
No.: 83Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:22
olej, sololit, 59 x 79 cm, sign. PD O. Martinovský, rám
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Otto Martinovský
(1928)
Podzim na Českolipsku
No.: 82Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:21
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Otto Martinovský
(1928)
Orlické hory - Javornice
No.: 81Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:20
olej, sololit, 58 x 79 cm, sign. PD O. Martinovský, rám
Jiří Lindovský
Rotace
No.: 80Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:19
grafický list, 1991, 96 x 61 cm, sign. PD J. Lindovskáý 91, rám, č. 5/16, the disciple of prof. Cepelak
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
Kamila Ženatá
Ledové stromy
No.: 77Auction price: 2.500 CZK (105 €)
kombinovaná technika, papír, 2010, 56 x 49,5 cm, sign. PD Kamila Ženatá 10, rám, č. 25/50, the disciple of L. Cepelak
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Joža Úprka
Pouť svatého Antonína
No.: 73Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:12
tisk, papír, plátno, 56 x 95 cm, zašlé
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Karel Havlata
(1885-1957)
Lázně Bělohrad (dříve)
No.: 67Auction price: 2.500 CZK (105 €)
olej, lepenka, 1937, 73,5 x 100 cm, sign. PD Havlata, rám
Current price: 4.100 CZK (171 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Gustav Mallý
(1879-1952)
Studie dívky
No.: 56Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:10
olej, plátno, 53 x 43 cm, sign. LD Malý, rám
Current price: 49.000 CZK (2.042 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Bohumil Knyttl
(1903-1977)
Loučná
No.: 69Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:08
Current price: 4.200 CZK (175 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Josef Jiří Kamenický
(1910-1981)
Žně
No.: 61Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:00
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
I. Žabota
Večerní nálada
No.: 59Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:58
olej, plátno, 94 x 108 cm, sign. DU, rám
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
František Daněk Sedláček
(1892-1974)
Žně
No.: 48Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:56
Current price: 18.001 CZK (751 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Josef Václav Síla
(1908-1989)
Pohled z Luckého vrchu
No.: 36Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:53
akvarel, lepenka, 32,5 x 63 cm, sign. PD Síla, rám
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Jan Ferdinand Pistorius
(1899-1985)
Jitro na Úhlavě
No.: 47Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:49
olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. PD, rám
Current price: 1.500 CZK (63 €)
František Daněk Sedláček
(1892-1974)
Žně
No.: 49Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:48
olej, plátno, 48,5 x 64 cm, sign. PD Daněk -Sedláček , rám
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Luděk Pešek
Kostel sv. Jakuba
No.: 46Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:45
olej, plátno, 77 x 57 cm, sign. PD Pešek, rám
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: ID1**9 History of bids
Oldřich Koníček
Švihov
No.: 45Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:44
olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD O. Koníček, rám
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Most v Oseckém údolí
No.: 30Auction price: 3.000 CZK (125 €)
olej, plátno, 1904, 63 x 86 cm, sign. PD, rám
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
Luděk Pešek
(1919-1999)
Zelená Hora
No.: 44Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:43
olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD Pešek, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
Max Švabinský
Bedřich Smetena
No.: 42Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:41
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
František Motyčka
(1904-1984)
Dům u Hroznů
No.: 35Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:40
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids
Jaroslav Procházka
Praha v zimě
No.: 38Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:37
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD Jaro Procházka, rám
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: ID4**3 History of bids
Na dvorku
No.: 37Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:36
tisk, 36,5 x 31,5 cm, sign. LD v tisku, rám
Current price: 50 CZK (3 €)
Karel Šťastný
Stará radnice
No.: 34Auction price: 1.200 CZK (50 €)
olej, lepenka, 1925, 39 x 33 cm, PD monogr. KŠ 25, rám
Tomek
Starý dům u Hroznů
No.: 33Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:32
tempera, lepenka, 24,5 x 30 cm, sign. LD Tomek, rám
Current price: 900 CZK (38 €)
Josef Voleský
(1895-1932)
Jiráskovo údolí
No.: 31Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:30
olej, plátno, 62 x 68 cm, sign. LD J. Voleský , rám
Jan Hála
(1890-1959)
Žně
No.: 28Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)
Current price: 1.700.000 CZK (70.834 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
J. Zatloukal
Hodslavice
No.: 26Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:25
olej, plátno, 73 x 90 cm, sign. PD J. Zatloukal, rám
Current price: 900 CZK (38 €)
Václav Stein
(1888-?)
Hradčany
No.: 24Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:23
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Karel Šmíd
Řeka
No.: 21Auction price: 1.200 CZK (50 €)
olej, lepenka, 30,5 x 48 cm, sign. PD Šmíd, rám
Current price: 1.300 CZK (55 €)