Oldřich Hamera
(1944-2021)
PF 66 (konvolut tří grafik)
No.: 338Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
lept, 6,3 x 13,7, 6,3 x 13,7, 6,3 x 13,7 cm, papír místy lehce zašpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Ryba
No.: 337Auction price: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1965, 9,9 x 13,3 cm, sign. PD Hamera 65., na horním okraji papír lehce otlačen od svorky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce III
No.: 336Auction price: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1965, 9,5 x 15 cm, sign. DU Old. Hamera 65., Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Konvolut pěti grafik z roku 1965
No.: 335Auction price: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1965, 6 x 6, 6 x 6, 3,1 x 5,2, 6 x 4, 6,6 x 4 cm, sign. PD Hamera 65, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce I
No.: 334Auction price: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1990, 8 x 14 cm, sign. DU Old. Hamera 1990., Aantiqari.at Radhošťská,
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce II
No.: 333Auction price: 800 CZK (34 €)
lept, 1981, 10 x 10,3 cm, sign. DU Old. Hamera, rožek papíru mírně ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Konvolut dvou grafik z roku 1967
No.: 332Auction price: 800 CZK (34 €)
lept, 1967, 4,8 x 4,8, 4 x 4 cm, sign DU Hamera 67., Aantiqari.at Radhošťská,
Jaroslav Válek, Bára Melis
Akt s kresbou kyvadlem I
No.: 331Auction price: 7.500 CZK (313 €)
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Gennadij Alexandrov
No.: 330Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Gennadij Alexandrov
Modigliani
No.: 329Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Gennadij Alexandrov
Fibonnaciho spirála
No.: 328Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Dalibor Smutný
(1964 )
V pohybu
No.: 327Auction price: 2.000 CZK (84 €)
monotyp, 1991, 99,5 x 65 cm, sign. PD D. Smutný 91, č. 1/1, pokrčený a při okrajích mimo tisk natržený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Július Němčík
(1909-1986)
Přístav
No.: 326Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Marie Klimovičová
(1927-1993)
Dívka a kočka
No.: 325Auction price: 3.000 CZK (125 €)
lept, kombinovaná technika, 1981, 59,4 x 50 cm, sign. PD M. Klimovičová 1981, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. V. G. Staikov at the National Academy of Arts in Sofia and Prof. V. Silovsky at the Academy of Fine Arts in Prague, …
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Jan Kanyza
Červená pečeť
No.: 324Auction price: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 1999, 31,5 x 47,7 cm, sign. PD Jan Kanyza 99, rám, č. 27/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Nedbal at AMU in Prague, the co-founder of the group Tolerance 95, member of the Fine Artists Syndicate
Jana Reinerová
Noční Praha
No.: 323Auction price: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 32,5 x 37,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 60/70, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Xénia Hoffmeisterová
Labyrint
No.: 322Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Karel Demel
(1942-2024)
Zrcadla
No.: 321Auction price: 4.000 CZK (167 €)
mezzotinta, lept, 1975, 49,3 x 39,5 cm, sign. PD KDemel 75, č. 9/125, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Karel Demel
(1942-2024)
Tuba mirum
No.: 320Auction price: 3.000 CZK (125 €)
mezzotinta, lept, 1977, 39,7 x 39,5 cm, sign. PD KDemel 77, č. 124/125, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Gejza Angyal
(1888-1956)
Černý Kamen na Velké Fatře
No.: 319Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Dinara Kyoller
(1996)
Příjetí (Jaro)
No.: 318Auction price: 6.000 CZK (250 €)
analogová fotografie , 2022, 71,6 x 53 cm, ze série Complicated feelings. Přijetí je fází, kdy dochází ke smíření se se ztrátou a objeví se ochota pokračovat v životě i přes prožitou bolest. Tento proces umožňuje začlenit ztrátu do svého života, najít nový smysl a vykročit vpřed, Aantiqari.at Radhoš…
Dinara Kyoller
(1996)
Hněv (Podzim)
No.: 316Auction price: 4.000 CZK (167 €)
analogová fotografie, 2022, 61 x 45,8 cm, ze série Complicated feelings, Aantiqari.at Radhošťská,
Dinara Kyoller
(1996)
Odmítnutí (Léto)
No.: 315Auction price: 6.000 CZK (250 €)
analogová fotografie , 2022, 61,8 x 45,8 cm, ze série Complicated feelings, Aantiqari.at Radhošťská,
Dinara Kyoller
(1996)
Smlouvání (Zima)
No.: 317Auction price: 4.000 CZK (167 €)
analogová fotografie , 2022, 62,2 x 45,6 cm, ze série Complicated feelings, Aantiqari.at Radhošťská,
Pavel Richter
Quo Vadis R. Hausner aneb vícero smutných Evropanů
No.: 314Auction price: 9.000 CZK (375 €)
lept, 1983, 40,7 x 73,5 cm, sign. PD P. Richter 83, pasparta, č. 3/20, DU popsáno, přiložen katalog s podpisem Pavel Richter - Verbi Volati, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Jan Čáka
(1929-2018)
Restaurace U Smrtů pod Zvíkovem
No.: 313Auction price: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1959, 32 x 25,5 cm, sign. PD Jan Čáka 1959, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
Ladislav Laštůvka
No.: 312Auction price: 1.500 CZK (63 €)
linoryt, 1966, 24,5 x 33 cm, sign. PD Laštůvka 66, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Jiří Trnka
(1912-1969)
Ptáček
No.: 311Auction price: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 21,5 x 15,6 cm, sign. PD Trnka, při okrajích zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, skilled at Puppetry at the atelier of J. Skupa in Pilsen, the disciple of J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Pravoslav Sovák
(1926-2022)
Pocta Aloisi Senenfeldrovi
No.: 310Auction price: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 45,3 x 40,7 cm, sign DU Sovák, č. 96/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Jan Souček
(1941-2008)
Kyklop nad krajinou
No.: 309Auction price: 1.200 CZK (50 €)
lept, akvatinta, 1982, 18,3 x 13,6 cm, sign. PD JSouček 82, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Hoffmeister, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.200 CZK (50 €)