Ladislav Rosík
(1929-2012)
Závodník
No.: 275116Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:40
fotografie, 22,4 x 40,4 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Jana Reinerová
Muchův ateliér
No.: 275087Auction price: 3.800 CZK (159 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:38
litografie, 43,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám bez skla, č. 5/60, zezadu na kartonu razítko: Jana Reinerová litografie, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Petr Kožíšek
(1972)
Dívka s náušnicemi
No.: 274927Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:36
serigrafie, 2006, 41,7 x 29,5 cm, sign. PD Kožíšek 06, a.t., Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Petr Kožíšek
(1972)
Ptáček
No.: 274926Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:34
serigrafie, 2007, 41,5 x 31 cm, sign. PD Kožíšek 2007, a.t., Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
František Drtikol
(1883-1961)
Abiturienti karlínské reálky VII - 1906-13
No.: 274742Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:32
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Václav Bláha
Houbař
No.: 274714Auction price: 1.250 CZK (53 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:30
litografie, 2009, 32,5 x 44 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 98/100, při okrajích lehce pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Art School in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 1.250 CZK (53 €)
Jana Bergerová
(1964)
Dáma s jednorožcem I.
No.: 274712Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:28
suchá jehla, 1989, 49 x 32 cm, sign., PD Jana Bergerová 89, č. 13/25, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Karel Benetka
Návštěva v atelieru
No.: 274710Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:26
sítotisk, 80. léta, 21,2 x 32,2 cm, sign. LD Benetka, č. 2/6, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Jana Reinerová
Park v Jeruzalémě
No.: 274204Auction price: 3.200 CZK (134 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:24
litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 46/60, papír na okrajích mimo tisku lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Čeněk Pražák
(1914-1996)
Orfeus
No.: 274189Auction price: 1.700 CZK (71 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:22
dřevoryt, ruční papír, 1958, 35,3 x 43,5 cm, sign. PD Čeněk Pražák 58, č. 3/15, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Bradac and F. Tichy, member of the group Maj and Marz in Linz
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Carl Larsson
(1853-1919)
Matka a dcera
No.: 274073Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:20
suchá jehla, 26,3 x 18 cm, značeno na desce: LD Original Radierung von Carl Larsson; PD Druck und Verlag Geselschaft F. Vervielf. Kunst in Wien, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Václav Kabát
Přistání na Saturnu
No.: 274032Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:18
kombinovaná technika, koláž, karton, 31,4 x 34,5 cm, vzadu popsáno autorem, vzniklo jako ilustrace ke knize Josefa Koenigsmarka Nekonečné konečno, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Prof. J. Vodrazka, P. Dillinger and V. Pukl
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Rodina
No.: 273999Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:16
akvarel, papír, 1980, 29,5 x 42 cm, sign. PD M. Houra 80, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague, member of The Hollar Association of …
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Dušan Pacúch
Piedestal
No.: 273909Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:14
etching, 1991, 31,7 x 24,7 cm, signed lower/left Pacúch Dušan 1991, no. 6/100, Aantiqari.at Radhošťská,
Karol Ondreička
(1944-2003)
Moře
No.: 273908Auction price: 1.700 CZK (71 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:12
etching, 1987, 20,5 x 20,8 cm, signed lower/right Karol Ondreička 87, autorský tisk, yellowed paper, the paper is slightly creased on the left edge, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of A. Brunovsky
Michael Rittstein
Olomoucké kulturní léto
No.: 273374Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:10
Current price: 250 CZK (11 €)
Oldřich Kulhánek
Grafiky kresby
No.: 273373Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:08
tisk, plakát, 1995, formát A2 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 350 CZK (15 €)
Liesler
No.: 273371Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:06
tisk, plakát, 1966, 67 x 46,3 cm, sign. DU Liesler 66, plakát k výstavě v Galerii Dílo, Gottwaldov, květen-červen 1966, při okrajích poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and…
Current price: 500 CZK (21 €)
Franz Reinhold
(1816-1893)
Evropské umění 12. - 19. století, Franz Reinhold
No.: 273370Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:04
Current price: 90 CZK (4 €)
Giuseppe Guindani
(1886-1946)
Italské umění 20. století z Mantovy
No.: 273369Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 16:02
tisk, plakát, 1985, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Zahrada na jaře
No.: 282312Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 07. 2024 18:17
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Drážďany
No.: 280968Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 07. 2024 18:13
akvarel, papír, 33,5 x 47,5 cm, sign. LD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Bojovník
No.: 277529Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 07. 2024 18:00
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Muž pijící ze džbánu 2
No.: 282237Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 07. 2024 18:57
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- protahujcí se
No.: 282235Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 07. 2024 18:55
tuš, akvarel, papír, 21 x 14,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**7 History of bids
Václav Karel
(1902-1969)
Muž s fajfkou
No.: 261312Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 07. 2024 18:19
tužka, papír, 13,2 x 19 cm, PD /30, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of B. Dobias at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, the disciple of prof. V. Masek and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. M. Svabinsky and T. F. Sim…
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Václav Hejna
(1914-1985)
Muž u stolu
No.: 262438Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 07. 2024 18:05
akvarel, tuš, papír, 20 x 14,7 cm, sign. PN V. Hejna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Art…
Current price: 200 CZK (9 €)
Josefa Burianová
Muž s vínem
No.: 261364Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 07. 2024 18:01
akvarel, papír, 1986, 21,9 x 14,9 cm, sign. PD J. Burianová 86, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Jana Truksová
Mostecká ulice v Praze
No.: 261266Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 07. 2024 18:47
litografie, 19 x 13 cm
Current price: 200 CZK (9 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Harlekýn
No.: 282294Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 07. 2024 18:31
litografie, 13 x 10 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 137/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Hollar Asso…
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids