Josef Lehoučka
(1923-1999)
Náhlá květina
No.: 161Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:26
lept, 1989, 12,1 x 15,4 cm, sign. PD Josef Lehoučka, PF 1989, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Zpráva o vertikálním řádu
No.: 215Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:25
lept, 1994, 13,7 x 10,5 cm, sign. PD J. Lehoučka 94, PF 1995, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Čas dělení
No.: 159Auction price: 500 CZK (21 €)
lept, 1987, 19,6 x 13 cm, sign. PD Josef Lehoučka 1987, PF 1988, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Sen a skutečnost
No.: 160Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:24
lept, 1991, 13,8 x 16,2 cm, sign. PD Josef Lehoučka 1991, PF 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Ota Janeček
Šťastné prasátko
No.: 212Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:19
kolorovaná suchá jehla, 1980, 8,5 x 13 cm, sign. DU Ota Janeček, PF 1981, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Michael Florian
(1911-1984)
P.F. 1966
No.: 222Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:17
Current price: 100 CZK (5 €)
Michael Florian
(1911-1984)
P.F. 1965
No.: 224Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:15
Current price: 100 CZK (5 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Tři králové
No.: 225Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:14
Current price: 200 CZK (9 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Kočár
No.: 226Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:13
Current price: 150 CZK (7 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Psík
No.: 227Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:12
Current price: 150 CZK (7 €)
Míla Doleželová
(1922-1993)
PF 1965
No.: 258Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:09
dřevoryt, 1964, 14,7 x 9,6 cm, podpis autorky na protější stránce, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Viktor Stretti
(1910-1960)
Václavské náměstí 21. XII. 1918
No.: 16Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:04
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Karel Vik
No.: 345Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 20:31
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID4**7 History of bids
Konstantin Bušek
(1861-1938)
V Podolí
No.: 338Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 20:24
lept, 15,2 x 12,4 cm, sign. PD Konst. Bušek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Zdeněk Raiser
Tři unavená děvčata
No.: 331Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 20:17
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Jiří Suchý
William Shakespeare
No.: 306Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 19:52
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Petr Ptáček
Dodge
No.: 302Auction price: 3.800 CZK (159 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 19:48
lithography, 2022, 27 x 39,5 cm, signed lower/right Petr Ptáček 2022, no. 8/80, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Štěpán Mareš
(1972)
O Tytypánovi
No.: 249Auction price: 3.800 CZK (159 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 19:07
combined technique, paper, 1999 - 2000, dva samostatné papíry, každý 42 x 29,6 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.900 CZK (205 €)
Last auctioneer: ID4**1 History of bids
Eugen Weidlich
(1916-1983)
Kompozice IV.
No.: 229Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:35
serigrafie, 64 x 45 cm, sign. PD Eugen Weidlich, při dolním okraji mimo tiskmírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Last auctioneer: ID4**0 History of bids
Eugen Weidlich
(1916-1983)
Červenomodrá kompozice
No.: 228Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:34
serigrafie, 1971, 64 x 45 cm, sign. DU Eugen Weidlich 1971, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Oldřich Kulhánek
Svatý Václav
No.: 209Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:15
litografie, 2010, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, exlibris R. Šteiner, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Jiří Chadima
Svatá rodina
No.: 205Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:11
litografie, 1944, 15 x 10,3 cm, sign. PD Jiří Chadima 44, č. 2/15, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Kaplicky at The State Graphic School in Prague and prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Radar
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**4 History of bids
Tomáš Hřivnáč
Deméter
No.: 195Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:01
suchá jehla, 2014, 20,5 x 14,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 2.700 CZK (113 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
Tomáš Hřivnáč
Athéna
No.: 194Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2024 18:00
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Ex libris Jany Zavadilové
No.: 193Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 19:21
litografie, 1960, 7,5 x 10,1 cm, sign. UN Liesler 1960, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
Václav Kiml
(1928-2001)
Znamení
No.: 187Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 19:18
lept, 1986, 8 x 7,1 cm, sign. DU V. Kiml 86, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Václav Kiml
(1928-2001)
Kostelík
No.: 188Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 19:17
suchá jehla, 1983, 9,7 x 7,2 cm, sign. PD V. Kiml 83, č. 15/35, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Václav Kiml
(1928-2001)
Drak
No.: 189Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 19:16
suchá jehla, 1985, 11,5 x 8,8 cm, sign. PD V. Kiml 85, č. 22/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Jiří John
(1923-1972)
Akt dívky
No.: 186Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 19:15
litografie, 1958, 13,5 x 8,5 cm, sign. PD J. John 58, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Kaplicky, member of UB 12, The Umelecka beseda and SCUG
Ludmila Jiřincová
Štědrovečerní motiv
No.: 179Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 19:14
lept, 1968, 5,5 x 8 cm, sign. PD L. Jiřincová, při horním okraji natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 400 CZK (17 €)