-
Neznámý autor
Krajina
No.: 38Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:04
tempera, běloba, papír, 42,5 x 45 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
-
Neznámý autor
Sklopený zrak
No.: 33Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:00
tužka, papír, 54,7 x 44,4 cm, pokrčený papír na okrajích, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Neznámý autor
Sklopený zrak
No.: 32Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:58
tužka, papír, 45,1 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Neurčený autor
Ves u přehrady
No.: 31Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:56
akvarel, fix, papír, 24,8 x 35,8 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný, pokrčený a v rozích proděravěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neurčený autor
Petrov
No.: 24Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:50
akvarel, tuš, papír, 36 x 30 cm, sign. PD , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
-
Neurčený autor
Lanškroun
No.: 21Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:46
tuš, papír, 1947, 14,9 x 14,5 cm, monogram PD ŽVM-47, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Česká krajina
No.: 13Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:36
pastel, uhel, papír, 31,1 x 47,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Krajina s poli
No.: 12Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:34
akvarel, papír, 39,2 x 65,8 cm, sign. LD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
-
Neznámý autor
V lese
No.: 11Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:32
tempera, běloba, papír, 44,1 x 39,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Pobřeží
No.: 10Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:30
tempera, běloba, papír, 42,8 x 60,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Krajina s Řípem na pozadí
No.: 9Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:28
olejová tempera, papír, 43,8 x 59,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neurčený autor
U moře
No.: 8Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:26
watercolour, tempera, paper, 1943, 31,6 x 42,8 cm, signed LD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
-
Neznámý autor
Akt dívky s listem
No.: 71Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:46
olej, karton, 35,5 x 24,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Svatý František Borgiáš
No.: 70Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:44
podmalba na skle (kombinovaná technika), 21 x 14 cm, rám, Je patronem: proti zemětřesení. Atributy: Bývá znázorňován v řeholním hábitu, u sebe má knihu, umrlčí lebku, vévodský klobouk nebo korunu. V Praze na Karlově mostě je sousoší sv. Františka Borgiáše z r. 1710, směrem k Národnímu divadlu, mezi …
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
-
Neznámý autor
Svatá Filoména
No.: 69Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:42
podmalba na skle (kombinovaná technika), 21 x 15 cm, rám, Žila v 2. nebo 3.století. Když zemřela, bylo jí kolem čtrnácti let. Její ostatky našli archeologové roku 1802 v Priscilliných katakombách. Zjistili o ní jen to, že se jmenovala Filomena a že byla mučednice. Roku 1805 byl kanovník Francis de L…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
-
Neznámý autor
Memento mori
No.: 68Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:40
podmalba na skle, 35 x 30 cm, zdobený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
-
Neurčený autor
Věž pod sněhem
No.: 63Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:30
olej, překližka, 48,5 x 39 cm, sign. PD Morávek ?, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
-
Neurčený autor
Krajina se snopy
No.: 55Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:26
tempera, běloba, karton, 35 x 45,5 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**8 History of bids
-
Neurčený autor
Zima pod Antýglem
No.: 25Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:10
olej, malířská lepenka, 1987, 11 x 28,5 cm, sign. LD, pasparta, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neurčený autor
Vybraná společnost
No.: 23Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:08
olej, plátno, 21 x 26 cm, sign. PD, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Neurčený autor
Hlavy
No.: 16Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:06
tempera, běloba, karton, 41 x 29 cm, sign. PD Serží, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hrdličky (PF 1983)
No.: 654Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:45
litografie, sign. PD V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ruce
No.: 653Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:44
litografie, 12 x 6 cm, sign. DU V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ruce za hlavou (PF)
No.: 652Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:43
litografie, 13,5 x 10 cm, sign. DU V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
-
Václav Fiala
(1896-1980)
Na cestě, PF
No.: 648Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:39
1 x tuš, papír, 1x litografie, 1978, 1973, 10,5 x 20,5; 15 x 10,5 cm, PD monogr. VF, studied at The Academy of Arts in St. Petersburg, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czechoslovak Artists, member and chairman of The Hollar Association …
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
Dimitrij Kadrnožka
(1923)
PF, Bez názvu
No.: 647Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:38
1x olej, papír, 1x litografie, 1980, 1981, 16 x 8; 13,5 x 10 cm, sign. PD Kadrnožka
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 1991
No.: 641Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:32
litografie, 1990, 21 x 10 cm, sign. PD A. Born, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF 1988
No.: 637Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:28
litografie, 1987, 10,5 x 14,5 cm, PD monogr. K. L., the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF 84
No.: 636Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:27
litografie, 1983, 12 x 8,5 cm, sign. PD K. Lhoták 83, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF 89
No.: 635Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:26
litografie, 1988, 10,7 x 15,7 cm, sign. LD K. Lhoták, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids