• Jaroslav Plas

    Položka č.: 1233

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:23

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Položka č.: 1263

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:22

    olej, pátno, 41,5 x 32 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

    Mlýn

    Položka č.: 1238

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:21

    tempera, papír, 48 x 68 cm, rám, při okrajích dírky od špendlíku , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Stavení

    Položka č.: 1324

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:20

    akvarel, papír, 25 x 34 cm, rám, mírně zašpiněné kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

    Žena v kožichu

    Položka č.: 1326

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:19

    olej, karton, 42,5 x 31,5 cm, rám, malba zašpiněna, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 202 CZK (9 €)

    Podzimní lesní krajina s potokem

    Položka č.: 1273

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:18

    akryl, plátno, 43 x 48 cm, napínací rám, LN mírně promáčklé plátno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni

    Položka č.: 1240

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:17

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Krajina před bouřkou

    Položka č.: 1323

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:16

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Horská chata

    Položka č.: 1325

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:15

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Kvetoucí akt

    Položka č.: 1328

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:14

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

    Zasněžená krajina

    Položka č.: 1267

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:13

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

    Řeka

    Položka č.: 1268

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:12

    kvaš, pastel, ruční papír, 24,5 x 35 cm, rám, zašlý rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Jezero u lesa

    Položka č.: 1271

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:11

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Položka č.: 1274

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:10

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Břetislav Menčík

    (1883-1958)

    Portrét ženy

    Položka č.: 1272

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:09

    pastel, uhel, karton, 38,5 x 29 cm, sign. PD B. Menčík, rám, na dolní straně papír mírně zašpiněn, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 202 CZK (9 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na les

    Položka č.: 1327

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:08

    akvarel, papír, 1948, 29 x 41,5 cm, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Kryštof

    Vesnička

    Položka č.: 1249

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:07

    pastel, papír, 1976, 27 x 47 cm, sign. LD Kryštof 76, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jarolímek

    Stavení u potoka

    Položka č.: 1254

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:06

    olej, karton, 26,5 x 37 cm, sign. PD jarolímek, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Alois Jalovecký

    Lesní potok

    Položka č.: 1264

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:05

    olej, karton, 24,5 x 35 cm, sign. PD Al. Jalovecký, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • L. Hrnčíř

    Rybník

    Položka č.: 1265

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:04

    olej, sololit, 1969, 40 x 50 cm, sign. PD L. Hrnčíř 1969, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jaroslav Holeček

    (1902-1957)

    Hory

    Položka č.: 1253

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:03

    akvarel, papír, 50 x 66 cm, sign. PD Jar. Holeček, rám, mírně zažloutlý papír, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Dvořák

    (1919-?)

    Na náměstí

    Položka č.: 1234

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:02

    tempera, dřevo, 1969, 20 x 29 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Ad. Dolniczek

    Josef Dobrovský

    Položka č.: 1256

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:01

    uhel, papír, 1906, 37,5 x 28 cm, sign. PD Ad. Dolniczek 06, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Karel Bělohradský

    (1916-?)

    Harmonikář

    Položka č.: 1251

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:00

    tužka, papír, 1946, 37,5 x 22 cm, sign. LD K. Bělohradský Praha 26 VIII 46, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • František Hodonský

    Stepní květy

    Položka č.: 19733

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    02. 06. 2022 18:06

    akryl, plátno, 2013, 100 x 80 cm, sign. DU HODONSKÝ , žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Park na Kampě

    Položka č.: 19700

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    26. 05. 2021 16:27

    fotografie, 12 x 17,2 cm, sign. DU Sudek , LD značeno H-I, PD značeno 7/R, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Thea

    Položka č.: 19692

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    28. 11. 2020 22:21

    uhel, papír, 48 x 20,5 cm, sign. PD Jan Bauch, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Setkání

    Položka č.: 19709

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    16. 10. 2020 15:54

    akryl, sololit, 2008, 20 x 23,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Dan Trantina

    Položka č.: 19657

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (605 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    15. 06. 2020 21:23

    akryl, plátno, 111 x 90 cm, levý horní roh protržený, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 14.500 CZK (605 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Obora

    Položka č.: 19667

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    25. 06. 2019 14:20

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)