Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Položka č.: 18120Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:08lept, akvatinta, 35 x 33 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Malostranské střechy
Položka č.: 18119Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:08lept, akvatinta, 34,5 x 35 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Michal Singer
Ufoman
Položka č.: 19003Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:47serigrafie, 2003, 91 x 62 cm, sign. PD Singer 2003, č. 24/30, studium na FF UK v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Josef Novák
(1902-1987)
Vytrvalci
Položka č.: 19013Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:46lept, 24,6 x 33,8 cm, sign. PD JosefNovák, č. 3/15, vzadu pozůstalostní razítko, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Josef Novák
(1902-1987)
Skokan
Položka č.: 19018Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:45linoryt, 29,5 x 17,5 cm, sign. PD JosefNovák, č. 12/50, vzadu pozůstalostní razítko, při okrajích lehce pokrčený papír, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Josef Novák
(1902-1987)
Finiš
Položka č.: 19020Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:44linoryt, 28,4 x 26,8 cm, sign. PD JosefNovák, č. 5/50, vzadu pozůstalostní razítko, při okrajích lehce pokrčený papír, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora
Josef Novák
(1902-1987)
Sprinteři
Položka č.: 19019Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:44linoryt, 20,5 x 31 cm, sign. PD JosefNovák, č. 9/35, vzadu pozůstalostní razítko, při okrajích lehce pokrčený papír, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora
Josef Novák
(1902-1987)
Běžci
Položka č.: 19024Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:43linoryt, 20,5 x 36,8 cm, sign. PD JosefNovák, č. 12/50, vzadu pozůstalostní razítko, při okrajích lehce pokrčený papír, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Josef Novák
(1902-1987)
Cyklisti
Položka č.: 19021Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:43linoryt, 29,8 x 24,4 cm, sign. PD JosefNovák, č. 13/50, vzadu pozůstalostní razítko, při okrajích lehce pokrčený papír, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora
Petr Mano
(1961)
Položka č.: 19034Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:15kombinovaná technika, papír, 60 x 52 cm, sign. PD Mano, soukromá studia; malíř, ilustrátor a literární autor; od roku 1980 se věnuje volné tvorbě
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Ota Janeček
Akt se zdviženýma rukama
Položka č.: 19052Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:13linoryt, 24,5 x 16,5 cm, sign. DU Ota Janeček, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Zdeněk Netopil
Patník
Položka č.: 19100Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:11litografie, 1991, 49 x 38 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1991, autorský tisk, žák E. Weidlicha
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Zdeněk Netopil
V chumlu
Položka č.: 19103Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:10litografie, 1992, 59,4 x 48,5 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1992, autorský tisk, žák E. Weidlicha
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Zdeněk Netopil
Solo pro saxofon
Položka č.: 19102Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:10litografie, 1997, 54 x 43,3 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1997, autorský tisk, žák E. Weidlicha
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Zdeněk Netopil
Sólo pro saxofon
Položka č.: 19101Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:10litografie, 1997, 54,3 x 43,5 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1997, č. 8/47, žák E. Weidlicha
Zdeněk Netopil
Co Čech to muzikál
Položka č.: 19106Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:09litografie, 1999, 48 x 64 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1999, autorský tisk, žák E. Weidlicha
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Zdeněk Netopil
Duel
Položka č.: 19105Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:09litografie, 1994, 54 x 43,4 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1994, autorský tisk, žák E. Weidlicha
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Zdeněk Netopil
Levitace
Položka č.: 19104Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA:
Zdeněk Netopil
Co tě žere performere?
Položka č.: 19107Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Pobřeží
Položka č.: 19114Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA:
Karel Oberthor
Nákladní loď na řece
Položka č.: 19113Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA:
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Karel Vysušil
(1926-2014)
Postava
Položka č.: 19138Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA:
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Křižovníci
Položka č.: 19191Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA:
Chicashige
(1850-1890)
Písař a smlouva
Položka č.: 18401Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA:
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
Neznámý autor (Japonsko)
Shunga
Položka č.: 18407Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:23japonský dřevoryt, 20 x 24,8 cm
Neznámý autor (Japonsko)
Shunga
Položka č.: 18404Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 10:23japonský dřevoryt, 18 x 26 cm
Neznámý autor (Japonsko)
Samuraj
Položka č.: 18410Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA:
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Neznámý autor (Japonsko)
Dva samurajové
Položka č.: 18408Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA:
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Neznámý autor (Japonsko)
Dva samurajové
Položka č.: 18413Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA:
Jan Koblasa
(1932-2017)
Le Balena vigehle Giona
Položka č.: 18582Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu