Ivan Ouhel
(1945-2021)
Jádro
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00
olej, plátno, 1998, 20 x 20 cm, sign. PD I. Ouhel 98, rám, vzadu štítek Galerie Gema art, Ivan Ouhel nastoupil na výtvarnou scénu v 70. letech minulého století. Ve své tvorbě se zaměřuje především na abstrahující krajinu a figuru. Autorovy snové krajiny na pomezí symbolismu a expresionismu patří k č…
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
Odhadní cena: 25 000 - 40 000 Kč CZK
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Sestra (pravá)
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
zlacené, patinované olovo, 1987, v. 44,3 cm, studie figury k dvojsoší, které stálo u paty schodiště v přízemí bývalého Domu elegance v Praze Na Příkopech, přiloženo potvrzení pravosti Nadačním fondem Kmentová Zoubek , Antikvariát Ostrovní, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Jan Zrzavý
Anděl
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
lept, 1973, 23,1 x 15 cm, sign. PD Jan Zrzavý , pasparta, č. 46/100, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, značeno v desce HU ZJ, díla Jana Zrzavého se vyznačují melancholií, lyričností a téměř neviditelnou, jako by tušenou linií, ztrácející se v kouřovém oparu. Zrzavý byl samouk, kterého ponejvíce …
Jan Zrzavý
Hlava vousatého muže
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
pastel, tužka, papír, 17 x 12 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Odhadní cena: 35 000 - 50 000 Kč CZK
Jan Zrzavý
Zjevení v Lurdech
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Jan Zrzavý
Vdova
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 Kč CZK
Jan Zrzavý
Hlava ženy
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Odhadní cena: 30 000 - 50 000 Kč CZK
Jan Zrzavý
Stojící postava ženy
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Adolf Born
(1930-2016)
Pařížan
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 Kč CZK
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Osm zastavení
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 160.000 CZK (6.667 €)
olej, plátno, 2007, 150 x 142 cm, sign. PD I. Ouhel 07, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, obraz českého malíře, koloristy a významného grafika, ilustrátora a teoretika umění první poloviny 20. století Ivana Ouhela zaujme diváka na první pohled svojí velkorysostí formátu. Rozměrný téměř čtvercový for…
Aktuální cena: 160.000 CZK (6.667 €)
Odhadní cena: 200 000 - 250 000 Kč CZK
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Pecka
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 122.000 CZK (5.084 €)
olej, plátno, 2005, 160 x 150 cm, sign. PD I. Ouhel 05, lišta, vzadu štítek Galerie Gema art. Obraz českého malíře, koloristy a významného grafika, ilustrátora a teoretika umění první poloviny 20. století Ivana Ouhela zaujme diváka na první pohled svojí velkorysostí formátu. Rozměrný téměř čtvercový…
Aktuální cena: 122.000 CZK (5.084 €)
Jan Zrzavý
Milenci (Posedlost)
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Energie I.
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 99.000 CZK (4.125 €)
olej, plátno, 1998, 120,5 x 125,5 cm, sign. PD I. Ouhel 98, rozměrný obraz Energie I. je ukázkou Ouhelova koloristického přístupu k obrazu, zejména k jeho malbám z let devadesátých. Ouhel je příkladem výtvarníka, který všechny složky svého projevu má od počátku sladěné s velkým smyslem pro velkoryso…
Aktuální cena: 99.000 CZK (4.125 €)
František Hodonský
V bažinách
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Odhadní cena: 120 000 - 180 000 Kč CZK
František Hodonský
Kvetoucí břeh
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Odhadní cena: 60 000 - 80 000 Kč CZK
František Hodonský
Lužní formy
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 Kč CZK
František Dostál
(1938-2022)
Praha - Smíchov
Položka č.: 337Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 20:36
bromostříbrná fotografie, 1972, 27 x 37 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
František Dostál
(1938-2022)
Na ulici
Položka č.: 335Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 20:34
bromostříbrná zvětšenina, 70. léta, 28,2 x 38,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Oldřich Kulhánek
Vincent van Gogh
Položka č.: 324Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 20:23
barevný lept, 1990, 13,5 x 8,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 90, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Zuzana Ryšánková
(1975)
Na háku
Položka č.: 283Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 19:42
olej, dřevo, 2006, 69 x 44 cm, sign. vzadu Z. Ryšánková 2006, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Georg Geyer
(1823-1912)
Stavení
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 18:54
akvarel, tužka, papír, 34,8 x 48 cm, sign. PD, rám, v horní části papíru skvrny, rám mírně otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Cyril Bouda
Letohrádek Hvězda
Položka č.: 198Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 18:17
litografie, 33,8 x 24 cm, sign. PD C Bouda, pasparta, č. 167/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Ladislav Kuklík
Jitro II
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:28
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu
Stanislav Holý
(1943-1998)
Duha
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:24
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Markéta Baňková
(1969)
Rozsudek
Položka č.: 135Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:14
suchá jehla, 1992, 24,9 x 31 cm, sign. PD Markéta Baňková 1992, č. 1/20, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Hnízdo
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:05
akvatinta, 1963, 13 x 18,2 cm, sign. PD Čepelák 1963, č. 9/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Oldřich Hamera
(1943-2021)
Brouk
Položka č.: 124Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:03
lept, 1995, 4,7 x 4,7 cm, sign. DU Old. Hamera 95, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu
Jan Rapin
Nelehká volba
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:01
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Nosáč
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:38
serigrafie, 30 x 21 cm, sign. v tisku Šalamoun, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Adolf Born
(1930-2016)
PF František Dvořák
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:37
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu