Vojtěch Preissig
(1873-1944)
28 October Celebrations in the Little Quarter in Prague (Pohled na kostel sv. Mikuláše)
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 09:39
linoryt, 1924, 36,5 x 34,3 cm, sign. LD Vojtěch Preissig 1924, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Pravoslav Kotík
(1889-1970)
Zamyšlená
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 08:57
pastel, tužka, papír, 28 x 30 cm, monogr. PD P. K. , rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Jan Konůpek
Pivovarský dvůr
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 08:50
akvarel, tuš, papír, 44 x 60 cm, sign. PD Kpk, PD papír značen slepotiskovým razítkem Roeders Ambos (Papírna v Hostinném na Michalově poli), Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spolu…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Jan Bauch
(1898-1995)
Krasojezdkyně
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 08:17
pastel, kvaš, papír, 1990, 37,5 x 27 cm, sign. PD Jan Bauch 1990, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
To všecho dělá čas
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 08:03
litografie, 1982, 26,8 x 32,2 cm, sign. PD Liesler 82, 36/140, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
L averze
Položka č.: 1036Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:24
serigrafie, 17,5 x 22 cm, rám
Aktuální cena: 2.270 CZK (95 €)
Mísa s ovocem
Položka č.: 1038Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:17
pastel, kombinovaná technika, lepenka, 17,5 x 21,5 cm, rám
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Lalerte
Položka č.: 1035Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
serigrafie, 17,5 x 21 cm, rám
Aktuální cena: 420 CZK (18 €)
Hlava muže
Položka č.: 1037Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:16
serigrafie, 10,5 x 8 cm, rám
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Loď, Koruna
Položka č.: 1034Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:13
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Boris Tesař
El noble cigarro
Položka č.: 1032Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:11
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaroslav Šámal
(1914-1988)
Diptych
Položka č.: 1030Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:09
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Daniel Sodoma
Lewis cars
Položka č.: 1026Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:08
tuš, běloba, papír, 1977, 16,5 x13,5 cm, sign. DU Daniel Sodoma 1977
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Libuše Stratilová
(1933)
Růst II
Položka č.: 1028Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:07
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Libuše Stratilová
(1933)
Ruce
Položka č.: 1027Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:06
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karla Ryvolová
Lékárnice, Sňatkový podvodník na procházce
Položka č.: 1025Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:04
2x lept, 1982, 1979, 12,5 x 12; 12 x 10,5 cm, sign. PD Ryvolová, č. 40/40, 10/30, žákyně C. Boudy, K. Lidického
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jana Reinerová
Před domem
Položka č.: 1024Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:03
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Vilém Plocek
(1905-2001)
Položka č.: 1023Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:02
fix, papír, 1979, 20,5 x 16 cm, sign. PD Vilém Plocek 1979, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiří Pálek
Postava
Položka č.: 1022Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:01
kombinovaná technika, suchá jehla, 1979, 16 x 12 cm, sign. PD Pálek 79, č. 13/20, studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Tomáš Pafl
Tři ženy
Položka č.: 1021Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:00
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Zuzana Oberthorová
U rybníka
Položka č.: 1020Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:59
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Monogramista K
U vody
Položka č.: 1018Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:57
litografie, 26 x 16 cm, rám
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Rudi Lorenz
2 x Lodička
Položka č.: 1017Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:56
2 x serigrafie, 1978, 6,5 x 14; 13 x 13 cm
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiří Kalousek
Abductio Europae
Položka č.: 1014Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
tuš, papír, 1982, 10,5 x 21 cm, sign. LD Kalousek, rám
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Michaela Lesařová Roubíčková
Položka č.: 1016Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:55
reliéfní tisk, 1979, 21 x 8 cm, sign. DU Michaela Lesařová Roubíčková, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Kalousek
Blueefekt
Položka č.: 1015Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:54
tuš, papír, 16 x 5 cm, sign. DU Jiřík Kalousek, rám
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Janíčková
Pole
Položka č.: 1012Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:51
lept, 6 x 7,5 cm, sign. PD Janíčková, rám, č. 10/120
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Janíčková
Dům
Položka č.: 1011Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:50
lept, 8,5 x 6 cm, sign. PD Janíčková, rám, č. 141/150
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Janíčková
Zahrada
Položka č.: 1010Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:49
lept, 9 x 7 cm, sign. PD Janíčková, rám, č. 21/150
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
PF 94
Položka č.: 1009Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:48
dřevoryt, 1993, 14 x 17,5 cm, sign. PD Karel Chaba, soukromé studium
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)