-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Žena-Labyrint
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
tuš, papír, 24 x 33 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Miroslav Slejška
(1931)
Vzpomínky na budoucnost
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
akvarel, tuš, papír, 45,1 x 33,2 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Nesvadba
(1925-2020)
Kočka s růžovou mašlí
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
pastel, papír, 1975, 28,5 x 39 cm, sign. PD a věnování Miloš Nesvadba 75, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindra Husáriková
(1931-2016)
Představení
Položka č.: 171Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, sololit, 24,5 x 18,5 cm, sign. LD Husáriková, rám, studium na Státní keramické škole v Teplicích a na VŠUP v Praze, členka Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Tereza Bulisová
(1989)
New York
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
akryl, plátno, 2020, 60 x 40 cm, sign. zezadu Tereza Bulisová
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Singhalky, Ceylon
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
dřevoryt, 1929, 30 x 21 cm, značeno PD ve štočku monogramem TFŠ, uvedeno pod č. 491 v soupisu grafického díla na tfsimon.com, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
Karol Baron
(1939-2004)
Utajené sny
Položka č.: 264Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
akvarel, papír, 1975, 30,5 x 43 cm, sign. LD Baron 1975, žák prof. P. Matejky a D. Millyho na VŠVU v Bratislavě, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Karel Kupka
(1905-1971)
Zoraná pole
Položka č.: 261Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, dřevěná deska, 19,5 x 24,5 cm, sign. LD Karel Kupka, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Josef Jambor
(1887-1964)
Chaloupka
Položka č.: 259Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
akvarel, papír, 1950, 29,5 x 40 cm, sign. LD Jambor 1950, rám, žák prof. Loukoty, M. Švabinského
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
A. Brožek
Zimní krajina
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, plátno, 1924, 72 x 93,5 cm, sign. PD A. Brožek 24, rám
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dominik Mareš
(1972)
Duše místa
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, plátno, kombinovaná technika, 40 x 30 cm, rám, na zadní straně popsáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Jiří Salajka
(1955)
Bez názvu
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
monotyp, 2001, 50 x 39,8 cm, sign. PD Jiří Salajka 2001, Antikvariát Ostrovní, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Na motocyklu
Položka č.: 272Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
tempera, běloba, karton, 45,8 x 62,2 cm, sign. PD Šolta, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Pavlík
(1901-1966)
Kytice růží
Položka č.: 270Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, karton, 29 x 58 cm, sign. PD V. Pavlík, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského, J. Mařatky, J. Bendy, a V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, poté O. Španiela na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a Sdružení výtvarníků v Praze
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jan Kubíček
(1927-2013)
Rozdělené elementy, dvě dimenze, pozitiv, negativ
Položka č.: 416Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
serigrafie, 1988/2005, 18,8 x 9,5 cm, sign. DU Jan Kubíček 1988/2005, č. 79/150
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Emma Srncová
(1942)
Po sezóně
Položka č.: 447Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 2003, 65 x 49,2 cm, sign. PD Emma Srncová 2003, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Martin Velíšek
(1963)
Ponorka
Položka č.: 443Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 2018, 48 x 60 cm, sign. DU MartinVelíšek 2018, č. 40/90, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Salajka
(1981)
Havran a lebka II
Položka č.: 435Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 13/52, Autor je jedním z nejvýraznějších představitelů současné expresivní malby. Studium absolvoval na FVU v Brně u P. Veselého a na AVU v Praze v ateliéru M. Rittsteina. Vystavoval na několika kolektivních výstavách v Čechách, ale také…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Martin Salajka
(1981)
Sova
Položka č.: 434Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 78/81, poškozený levý dolní roh, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Martin Salajka
(1981)
Noc
Položka č.: 433Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 122/150, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Martin Salajka
(1981)
Vlci
Položka č.: 432Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 2010, 53 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 79/81, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Michael Rittstein
(1949)
Tu a tam
Položka č.: 431Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 1985, 41 x 28 cm, sign. PD M. Rittstein 85, č. 47/60, lehce ohnutý levý dolní roh, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Ptakobijec
Položka č.: 430Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
serigrafie, 1982, 11,5 x 16 cm, sign. DU Šalamoun 82, č. 81/100, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Trojhlavá saň
Položka č.: 456Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
dřevoryt, 9,2 x 9,4 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Josef Jíra
(1929-2005)
Kristus nese kříž
Položka č.: 453Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 11,5 x 8 cm, sign. PD J. Jíra, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 452Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 1989, 64 x 47,5 cm, sign. DU K. Vysušil 89, č. 13/25, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu
-
František Tichý
(1896-1961)
Josef a žena Putifarova
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
tuš, tužka, papír, 1942, 18,5 x 24,5 cm, sig. DU Tichý 42, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Laštovka
(1938-1986)
Pieta
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 66 x 49 cm, sign. PD K. Laštovka, rám, č. 40/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Laštovka
(1938-1986)
Bez názvu
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 59,5 x 44 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 31/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Souhvězdí
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 1998, 81 x 55 cm, sig. PD A. Lamr 98, 25/35, při horním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO