-
P. Janžura
Československo 50 h
Položka č.: 257736Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:10
tuš, tužka, papír, 31,3 x 22,3 cm, sign. PD Janžura, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Trosky
Položka č.: 260171Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:22
olej, plátno, 35 x 61 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Entler
(1948-2018)
Kompozice
Položka č.: 257820Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:07
litografie, 22,1 x 17,9 cm, sign. PD Milan Entler, 48/80, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Brož
Paní v šátku
Položka č.: 257790Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:00
lept, 1942, 13,7 x 11,9 cm, sign. PD J. Brož 42, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Dolejšová
Spící muž
Položka č.: 257788Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:03
měkký kryt, 1974, 8,7 x 16,1 cm, sign. PD Dagmar Dolejšová 1974, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Hruška
(1930)
Hudební kompozice
Položka č.: 257711Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:10
lept, 1979, 16 x 12,2 cm, sign. PD K. Hruška 79, 20/20, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Leischnerová
(1937)
Zima
Položka č.: 251004Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:41
litografie, 1982, 19,6 x 14,8 cm, sign. PD Jana Leischnerová 82, 41/140, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Česání ovoce
Položka č.: 257713Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:15
dřevoryt, 11,7 x 9,5 cm, sign. PD AMoravec, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Navrátil
(1946)
V pohybu
Položka č.: 257807Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:17
lept, 11 x 21,8 cm, sign. PD Navrátil 1985, autorský tisk, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Veselý
(1932)
Kompozice
Položka č.: 257773Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:33
lept, 18,3 x 13 cm, sign. PD ZdeněkVeselý, Antikvariát Dlážděná, studium Odborné školy keramické v Teplicích, žák prof. M. Holého, K. Hladíka, B. Slánského a v ateliéru grafiky u prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, Umětničké kolonije Ečka ve Vojvodině a UVU ČR
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav Maran
(1886-1983)
Stará Praha - Dvorek na Ovocném trhu č. 5
Položka č.: 257758Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:43
lept, 19,6 x 18,8 cm, sign. PD Maran, bývalá část univerzity, zažloutlý papír, v levé části na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zasněžená věž
Položka č.: 269583Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 19:00
lept, akvatinta, 13 x 6 cm, sign. PD, rám, č. 98/150, u pravého okraje grafika drobounká črná tečka (nezasahuje do grafiky), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Entler
(1948)
Pražské náměstí se studnou
Položka č.: 235177Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:37
litografie, 15,3 x 14,5 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav J. Černý
(1935-2007)
Starý strom
Položka č.: 215249Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:44
suchá jehla, 1983, 33,4 x 24,8 cm, sign. PD M. J. Černý 83, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Skořepová
(1954)
Krajina
Položka č.: 207615Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:28
akvarel, papír, 1996, 22 x 26 cm, sign. PD Z. Skořepová 1996, rám, rám poškozen, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
B. Čech
Rýžoviště u Harrachova
Položka č.: 201121Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:16
tužka, papír, 1934, 17 x 21 cm, sign. PD B. Čech 3/8. 34., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Čapek
Pražské Jezulátko
Položka č.: 124649Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:36
litografie, 1993, 18,1 x 12,2 cm, sign. PD Čapek 93, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Němec
(1886-1972)
Rábí od severu
Položka č.: 124288Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:46
lept - novotisk, 1924/1989, 16x 19,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Karla Nováka
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Adolf Schneeberg, fotografie
Položka č.: 254295Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:56
tisk, plakát, 1988, 60,5 x 85 cm, reprodukovaná fotografie Josef Sudek, plakát k výstavě ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze a Moravské Galerie v Brně na zámku Kozel, 1988, při spodním okraji mírně pomuchlaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické …
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
IN MEMORIAM
Položka č.: 254293Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:31
tisk, plakát, 1991, 95 x 62 cm, plakát ke spkupinové výstavě v Mánesu autorů zemřelých v posledních 20. letech, jako např. Jiří Balcar, Eva Kmentová, Vladimír Boudník, Libor Fára, Mikuláš Medek, Robert Piesen a další , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Off Program… příští vlna
Položka č.: 254272Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:34
tisk, plakát, 1994, 84 x 59 cm, plakát k Pražskému divadelnímu festivalu Mozart Open, 1994, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Hampl
Akrobati
Položka č.: 250890Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:15
bromostříbrná fotografie, 23 x 12,8 cm, vzadu popsáno, pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Janda?
(1907-2000)
Bílá Opava
Položka č.: 250889Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:17
bromostříbrná fotografie, 1971, 23,8 x 17,6 cm, vzadu popsáno, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Spytimír Bursík
(1924)
Jiří Noha
Položka č.: 237584Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:04
tisk, 12,6 x 8,6 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Čtení
Položka č.: 234093Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:17
tuš, papír, 7 x 14,5 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
V oblacích / Dívka
Položka č.: 234092Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:18
tuš, papír, 6 x 7,2 a 8 x 7 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
České umění XIX. století
Položka č.: 267382Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:32
tisk, plakát, 58 x 83 cm, v rozích přehnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Ernest
Jan Amos Komenský
Položka č.: 246736Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:07
lept, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU J. Ernest, č. 34/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Němeček
(1957)
Přírodní motiv
Položka č.: 245318Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:19
dřevoryt, 1986, 11,7 x 26,5 cm, Sign PD Jiří Němeček ´86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Klika
(1929)
Zpěv organů
Položka č.: 242388Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:11
dřevoryt, 1972, 31 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 72, lehce zažloutlý papír, spodní okraj papíru lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO