Emilie Tomanová
(1933-1994)
Vzducho-loď
No.: 1376Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:54
lept, 11,5 x 8 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý palír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of Th…
Current price: 201 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Bůh Poseidon
No.: 1375Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:53
lept, 8 x 7 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý palír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The H…
Current price: 201 CZK (9 €)
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Bohyně Hébe
No.: 1374Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:52
lept, 8,5 x 7,5 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý palír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of T…
Current price: 201 CZK (9 €)
Anna Poustová
(1940-2015)
Paní vod
No.: 1373Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:51
lept, 1992, 12,5 x 12,2 cm, sign. PD Anna Poustová 1992, rám, č. 24/36, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Josef Herčík
(1922-1999)
Astrophytum myriostigma
No.: 1372Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:50
ocelorytina, 1974, 8 x 5,7 cm, sign. PD J. Herčík, rám, č. 50/200, mírně zažloutlý palír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1 CZK (1 €)
Vojtěch Cinybulk
(1915-1994)
Ptáče
No.: 1371Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:49
lept, 3 x 3 cm, sign. DU Cinibulk, č. 109/150, mírně zažloutlý palír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Salcman at Charles University in Prague
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Rastislav Michal
Akt ženy
No.: 1370Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:48
linoryt, 24 x 18 cm, sign. DU Michal, pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**6 History of bids
Kytice růží
No.: 1369Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:47
olej, překližka, 35,5 x 43 cm, sign. LD Zákopek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Chalupa
No.: 1368Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:46
dřevoryt, 18,5 x 24 cm, sign. PD nečitelně, značeno LD v tisku AK, rám, monogr. LD v tisku AK, PN politý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Portrét dívky
No.: 1367Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:45
rudka, papír, 1914, 23 x 17 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Eva Janíčková
Pták na stromě
No.: 1366Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:44
suchá jehla, 5 x 3,5 cm, sign PD Janíčková, pasparta, č. 39/120, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pukl and Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1 CZK (1 €)
J. Leiva
Italská ulička
No.: 1365Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:43
akvarel, papír, 27,5 x 18,5 cm, sign. DU J. Leiva, rám, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Josef Kos
(1932-2016)
Na samotě
No.: 1364Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:42
litografie, 25,5 x 18 cm, sign. PD, rám, č. 25/200, zezadu věnování: OKRESNÍ VÝBOR SOCIALISTICKÉ AKADEMIE ČSSR V JIHLAVĚ UDĚLUJE pplk. Vladimíru Královi u příležitosti 35. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou uznání za činnost při šířeni politických, kulturních a vědeckých znalostí, P…
Current price: 1 CZK (1 €)
Zdeněk Preclík
(1949-2021)
Basset
No.: 1363Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:41
tuš, papír, 1976, 11 x 8 cm, pasparta, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Masopust
No.: 1362Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:40
tužka, papír, 2002, 16,5 x 17 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Xian
The good times are killing me
No.: 1361Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:39
tisk, 35,5 x 25,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Lindl
Jan Zrzavý
No.: 1360Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:38
linoryt, 1992, 21 x 15 cm, sign. PD Lindl, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Boka Kotorska
No.: 1359Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:37
Current price: 1 CZK (1 €)
Vel. gospa od Škarpiela
No.: 1358Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:36
Current price: 1 CZK (1 €)
Rybář
No.: 1357Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:35
Current price: 1 CZK (1 €)
Spokojenost
No.: 1356Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:34
Current price: 1 CZK (1 €)
Žena a muž
No.: 1355Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:33
Current price: 1 CZK (1 €)
V parku
No.: 1354Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:32
Current price: 1 CZK (1 €)
Žena s dítětem
No.: 1353Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:31
Current price: 1 CZK (1 €)
Květina
No.: 1352Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:30
Current price: 1 CZK (1 €)
Miloslav Holý
(1897-1974)
Nebe
No.: 1351Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:29
Current price: 1 CZK (1 €)
Na draka
No.: 1350Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:28
Current price: 1 CZK (1 €)
Jan Halla
(1926-1988)
Klaviatura
No.: 1349Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:27
Current price: 1 CZK (1 €)
Eva Křížová - Brýdová
(1929-1997)
Kůň
No.: 1348Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:26
Current price: 101 CZK (5 €)
Klášter
No.: 1347Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:25
Current price: 1 CZK (1 €)