Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Básník V. N.
No.: 894Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 14:31
litografie, 16 x 15 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, pasparta, č. 33/80, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Karel Čapek
No.: 893Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 14:30
litografie, 19,3 x 15 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, pasparta, č. 100/200, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Holl…
Current price: 600 CZK (25 €)
Otto Stritzko
(1908-1986)
Vesnice v noci
No.: 892Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 14:26
litografie, 1971, 29 x 58,5 cm, sign. DU OStritzko 71, autorský tisk, LD věnování: Panu Svobodovi s přáním, aby prospíval na svobodě srdečně OStritzko 71, the disciple of prof. J. Benda and A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Pravoslav Sovák
(1926)
Na ulici
No.: 879Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 14:13
lept, 21 x 19 cm, sign. DU Sovák, rám, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Zdeněk Seydl
(1916-1978)
No.: 869Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 14:03
linoryt, 38 x 28,7 cm, sign. PD Seydl, č. 5/6, the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**8 History of bids
Jan Rýz
(1946-2016)
Alegorie létání
No.: 866Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 14:00
tuš, akvarel, perforovaný papír, 1996, 84 x 60 cm, sign. PD Jan Rýz 96, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
Petr Ptáček
Motorka
No.: 839Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:33
litografie, 2012, 20,5 x 28,3 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 52/100, u horního okraje papíru malá nepatrná šmouha, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Jan Bohumil Pospíšil
(1898-1968)
Hrachor ve váze
No.: 837Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:31
olej, karton, 35,5 x 30 cm, sign. PD J.B. Pospíšil, rám, na zadní straně štítek s popisem a věnováním autora z roku 1943, malba mírně zašlá, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
František Podešva
(1893-1979)
Touha
No.: 835Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:29
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
Jan Antonín(Jeňýk) Pacák
(1941-2007)
Postavička
No.: 825Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:19
dřevořez, 1980, 20 x 14 cm, sign. DU Jeňýk 80, č. 61/75, the disciple of Prof. V. Sychra and A. Paderlik, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Tolerance
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Jan Antonín(Jeňýk) Pacák
(1941-2007)
No.: 824Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:18
dřevořez, 1985, 25 x 17 cm, sign. DU Jeňýk Pacák 1985, č. 43/100, the disciple of Prof. V. Sychra and A. Paderlik, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Tolerance
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Olexa
(1901-1983)
Silnice ke Krátké
No.: 823Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:17
pastel, karton, 50 x 67 cm, sign. PD Olexa, rám, the disciple of O. Nejedly, member of Purkyne
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Zuzana Oberthorová
Samota v dešti
No.: 819Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:13
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Jan Novopacký
(1821-1908)
Bei Arricia
No.: 817Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:11
mědirytina, 1858, 31,4 x 44,6 cm, značeno v tisku DU Gemalt u lith. von. Jan Novopacky, potržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Neznámý autor (kopie Ilja Repin )
Záporožští kozáci píší Sultánovi
No.: 816Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:10
Current price: 300 CZK (13 €)
St. Johann
No.: 813Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:07
mědiryt, 16 x 10 cm, pasparta
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Stojící ženský akt
No.: 807Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:01
uhel, papír, karton, 64 x 35 cm
Current price: 500 CZK (21 €)
Psací sada
No.: 796Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 12:50
., Psací sada, 6 ks, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Hlava selky I
No.: 788Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 12:42
Peter Nagy
Ženská opilost
No.: 783Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 12:37
fotografie, 48 x 38 cm, sign. na zadní straně Peter Nagy, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Josef Mžyk
Studie 5
No.: 781Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 12:35
tužka, akvarel, papír, 1970, 61 x 42 cm, sign. PD Mžyk Josef 1970, the disciple of Prof. V. Tittelbach and L. Čepelák at the Academy of Fine Arts in Prague, later of Prof. O. Debré at École des Beaux-Arts in Paris, member of Hollar
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
Josef Mžyk
Toaleta - šatník
No.: 780Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 12:34
tužka, akvarel, papír, 1978, 67 x 63,5 cm, sign. PD Mžyk Josef 1978, the disciple of Prof. V. Tittelbach and L. Čepelák at the Academy of Fine Arts in Prague, later of Prof. O. Debré at École des Beaux-Arts in Paris, member of Hollar
Current price: 2.700 CZK (113 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Svatební tanec
No.: 738Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 11:52
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Zdeněk Mézl
Ex libris Mudr. Václav Heřman
No.: 727Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 11:41
Current price: 500 CZK (21 €)
Karel Liška
(1914-1987)
Zima ve Vlachovicích
No.: 710Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 11:24
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Jan Kutálek
(1917-1987)
El Mariachi
No.: 700Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 11:14
Current price: 500 CZK (21 €)
Alfréd Kindler
(1925-2019)
Květina ve džbánu
No.: 654Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 10:28
Last auctioneer: ID5**7 History of bids
Josef Kadeřábek
(1915-2002)
Z Prahy II
No.: 650Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 10:24
tempera, lepenka, 32,5 x 44 cm, sign. LD J. Kadeřábek, rám, the disciple of Prof. J. Obrovsky at the Academy of Fine Artists in Prague, member of JUV
Last auctioneer: ID5**1 History of bids
Ludmila Jiřincová
Portrét dámy s motýly
No.: 648Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 10:22
litografie , 29 x 20,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám , zažloutlý papír, rám mírně zašlý , Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID3**4 History of bids
Ludmila Janovská
(1907-?)
Po dešti
No.: 644Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 10:21
litografie, 47 x 33 cm, sign. PD L. Janovská, rám, na zadní straně štítek s popisem, razítkem autorky a ČFVU, grafický list posunut mírně do leva v rámu, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 700 CZK (30 €)