-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Ex libris Ján Štefančík
No.: 2Auction price: 360 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2022 19:01
suchá jehla, 2013, 11,1 x 8,6 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 360 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
-
Les Chefs-D' Oeuvre de l'impressionnisme
Sada 50 medailí z mincovního stříbra pozlacených 24k zlatem
No.: 2Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2022 20:01
medaile, průměr 4,2 cm, celková čistá váha Ag: 1480 g, rozměry: 580 x 330 x 100 mm, 1974 Paříž , limitovaná edice, Sbírka 50 medailí tématicky znázorňující „Mistrovská díla impresionismu“. Mezi zobrazené patří například Autoportrét (Les Misérables) 1888 od Paula Gaugina, Moulin Rouge 1982 od H. D To…
Current price: 31.000 CZK (1.292 €)
Last auctioneer: ID5**0 History of bids
-
Die Meister Werke Richard Wagners
Sada 50 medailí z mincovního stříbra pozlacených 24k zlatem
No.: 1Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2022 20:00
medaile, celková čistá váha Ag: 1462 g, průměr 4,2 cm, 320 x 230 x 70 mm, 1975 Mnichov, limitovaná edice, Sada 50 medailí s výjevy „Mistrovských děl Richarda Wagnera“. Kolekce určená k prezentaci u příležitosti 100. výročí Bayreuthského festivalu. Soubor medailí navržených pro Franklin Mint Münzku…
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
-
Václav Jansa
(1859-1913)
Stará Praha
No.: 536Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:03
brož, 100 reprodukovaných akvarelů, vyd. E. Beaufort, Praha, cca. 1920, pův. brož, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Adolf Born
(1930-2016)
Bornografie
No.: 440Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:03
kniha s podpisem, podpis s kresbičkou a věnováním na patitulu A. Born, vyd. Mladá fronta, Praha, 1970, předmluva M. Macourek, upr. J. Rathouský, pův. clpl. vazba s ob., 128s., drobně otřepené růžky obálky, jinak velmi pěkný stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Faculty of Education - Charl…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Karel May
(1842-1912)
Vinnetou 1-5
No.: 565Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:03
kniha, kompletní série, obs. Indiánské léto, Rudý gentleman, Na válečné stezce, Do věčných lovišť a Vinnetouův odkaz, vyd Jos. R. Vilímek, Praha 1930, 5x pův. cpl. vazba,, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.100 CZK (130 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Adolf Born
(1930-2016)
Poděkování
No.: 378Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:03
list A4, ručně psané poděkování za blahopřání s kresbičkou a podpisem na papíře A4, 1980, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Skupina Ra
Roztrhané panenky - sborník
No.: 182Auction price: 9.000 CZK (375 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:03
bibliofilie, text a podpis Zdeněk Lorenc, básně a podpisy Ludvík Kundera, podepsané ilustrace 3x J. Istler, 3x O. Mizera, 3x M. Miškovská, soukromý tisk, 1942 (antedatováno 1937), ex. 12/45, kroužková vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50.010 CZK (2.084 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Jitka Walterová
(1947)
Ladislav Stehlík: Břehy a vody
No.: 304Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, 3x sign. barev. lept J. Walterová, podpis na patitulu L. Stehlík, 12. sv. edice Polyhymnia, tiskli Dřímalové, vydal Supraphon pro Lyru Pragensis, Praha 1978, volné listy v pův. ob., ex. 32/200, 37s., losinský ruční papír, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.100 CZK (130 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
František Dvořák
(1920-2015)
Moje Ithaka
No.: 268Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, 1 x signovaný tisk Vladimíra Suchánka, fejeton vydaný Spolkem českých biliofilů, v edici Pupilla,svazek 13; č. 192/300; 13,5 x 9 cm
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Born
(1930-2016)
Nejnovější český galanthomme čili krásochovník
No.: 267Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, k 100. výročí narození Jaroslava Haška uspořádal a doslovem opatřil Karel Cvejn, ilustroval Adolf Born, tištěné ilustrace signované ABorn, Praha 1985, rozměr 24 x 13,5 cm, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of…
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID4**6 History of bids
-
Oldřich Mikulášek
(1910-1985)
František Tichý
No.: 266Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, 1x nesignovaná suchá jehla (pozdější otisk) Františka Tichého, původně vyšlo v roce 1959 se suchou jehlou Býčekod F. Tichého, a to v pěti signovaných a pěti nepodepsaných volných listech. Toto vydání pochází z roku 1982 , k tisku ho připravil PhDr. F. Dvořák a František Janás, č. 27/39.…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Různí autoři
Hornické Příbramsko
No.: 265Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
konvolut grafických listů, soubor 10 grafických listů, autoři Emil Kotrba, Ladislav Kašpar, Zdeněk Mézl, Rastislav Michal, Miroslav Černý, vydal komitét symposia Hornická Příbram ve vědě a technice, formát A4, vše signováno
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Chrudim 1980, Sborník drobné grafiky
No.: 264Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, autoři Orest Dubay, Josef Liesler, Ota Janeček, L. J. Kašpar, Vladimír Suchánek, Naděžda Synecká, Karel Šafář, vydal Klub přátel výtvarného umění Dílo, podniku ČFVU v nákladu 500 výtisků, z toho 250 číslovaných, tento má číslo 105, vše sign., rozměr 25 x 18 cm
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Chrudim 1986, Sborník drobné grafiky
No.: 263Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, autoři Tomáš Bím, Anna Grmelová, Jan Hlína, Jaroslav Hořánek, Zdeněk Mézl, Naděžda Plíšková, Karel Oberthor, vydal Klub přátel výtvarného umění Dílo, podniku ČFVU v nákladu 500 výtisků, z toho 250 číslovaných, tento má číslo 243, vše sign, rozměr 25 x 17,5 cm
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Chrudim 1983, Sborník drobné grafiky
No.: 262Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, autoři Ludmila Jiřincová, Karel Beneš, Adolf Born, Bohuslav Knobloch, Jindřich Pileček, Jaroslav Uiberlay, vydal Klub přátel výtvarného umění Díla, podniku ČFVU v nákladu 500 výtisků, z toho 250 číslovaných, tento má číslo 131, vše sign., rozměr souboru 24,5 x 18 cm
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Branald
(1910-2008)
O jednom chlapci z Kladna
No.: 261Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, prosloveno při zahájení výstavy Václava Junka dne 10. října 1959, doplněno třemi signovanými dřevoryty Václava Junka, rozměr 24,5 x 17,5 cm, podepsáno Branaldem
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
-
Různí autoři
7 Exlibris
No.: 260Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, soubor sedmi signovaných grafických listů, autoři Pavel Hlavatý, Josef Jíra, Ladislav Kuklík, Alena Laufrová, Michaela Lesařová Roubíčková, Veruna Melčáková uneková, Václav Pokorný, vydáno 150 výtisků, rozměr 21,5 x 16 cm
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Dítě život mír
No.: 259Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, soubor pěti grafických listů vydal a z hloubky vytiskl 1979 Jan Mauler, autoři Tomáš Bím, Anna Grmelová, Ludmila Jandová, Vladimír Komárek, Ladislav Rusek, výtisk číslo 21, formát A4, vše signované
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Křupka
(1929-2020)
Báseň
No.: 269Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, 1979, 21 x 10 cm, 1x signovaný dřevoryt Anny Grmelové, 1 x nesignovanný dřevoryt A. Grmelové
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan John
(1850-1920)
Přírodopis hub
No.: 532Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
kniha, 30 chromolitografických tabulí, vyd. I. L. Kober, Praha, 1941, II.vydání, pův. pevná vazba, nestr., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
František Klapálek
(1863-1919)
Atlas brouků středoevropských
No.: 531Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
kniha, obrazová část, 48 chromolitografických tabulí, vyd. I. L. Kober, Praha, 1903, pův. pevná vazba, 48s., lehce opotřebeno, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
-
Kolektiv autorů
Humoristické listy 1924
No.: 658Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
kniha, obrázkový týdenník humoristicko-satirický, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1924, roč. 67, č. 1-52 pevná vazba, opotřebený stav, několik uvolněných listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kolektiv autorů
Humoristické listy 1917
No.: 657Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
kniha, obrázkový týdenník humoristicko-satirický, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1917-1919, roč. 60-62, č. 33-52, pevná vazba, opotřebený stav, několik uvolněných listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
-
Kolektiv autorů
Humoristické listy 1907
No.: 656Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
kniha, obrázkový týdenník humoristicko-satirický, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1907, roč. 50-51, č. 32-52, pevná vazba, opotřebený stav, několik uvolněných listů, vazba z části rozpadlá, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kolektiv autorů
Humoristické listy 1869
No.: 655Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
kniha, politicko-satyrický týdeník, vyd. Josef R. Vilímek, Praha, 1869, roč. XI., č. 1-53, poslední číslo neúplné, polokožená vazba, 440s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kolektiv autorů
Humoristické listy 1862
No.: 654Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
kniha, politicko-satyrický týdeník, vyd. Josef R. Vilímek, Praha, 1862, roč. IV., č. 1-52, polokožená vazba, 440s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Lada
(1887-1957)
Leták r. II. č. 42
No.: 653Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
dvojlist, satirický Leták s karikaturou Josefa Lady, vyd. E. Bass a Červená sedma, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ljuba Štíplová- Šťastný rok
No.: 645Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
volné listy v papírovém přebalu, 21,5 x 30 cm, sign. DU na titulním listu L. Jiřincová, celostránkové reprodukce akvarelů Ludmily Jiřincové doplněné verši, propagační výtisk státní pojišťovny, původní volné listy v papírovém přebalu 21,5 x 30 cm, kompletní, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disc…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jules Verne
(1828-1905)
Ocelové město
No.: 582Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
kniha, ilustrace L. Benett, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1924, 153 s., clpl. nakladatelská vazba se zlacenou ražbou, stránky při krajích zažloutlé, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids