-
Alois Mikulka
(1933)
Zajíček Karatista
No.: 742Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 12:21
tuš, běloba, kombinovaná technika, papír, 12 x 18 cm, disciple of Prof. J. Brukner at Arts and Crafts School in Brno and of Prof. J. Želibský at the Academy of Fine Arts and Design in Bratislava, member of Hollar Syndicate of Czech Artists and Graphic Artists (SČUG Hollar)
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Vladimír Bidlo
Šest medvědů s Cibulkou - studie
No.: 731Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 12:10
tuš, papír, 1972, 31 x 19,5 cm, sign. LD VBidlo 72
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Vasil Stanko
(1962)
Hlava 4
No.: 725Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 12:04
bromostříbrná fotografie, 1992, 45 x 45,5 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
Alex Sander
Akt
No.: 722Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 12:01
olej, plátno, 2006, 90 x 70 cm, sign. PD Alex Sander 06
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Loket
No.: 717Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 11:56
litografie, 1955, 36 x 28 cm, sign. PD K. Oberthor 55, pasparta bez skla, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Art…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Dívka na louce
No.: 678Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 11:20
tuš, akvarel, papír, 1946, 22 x 29,8 cm, sign. LD K. Svolinský1946, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech…
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Zastavení v čase
No.: 677Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 11:16
litografie, 2018, 22 x 16 cm, sign. DU Vl. Suchánek, č. 33/120, Pamětní list - Spolek sběratelů a přátel exlibris 1918 - 2018, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Ac…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
-
Boris Jirků
(1955)
Ženský akt
No.: 665Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 11:13
lito-offset, 1999, 21,2 x 15 cm, sign. PD Jirků , pasparta, č. 46/100, LH značeno Boris Jirků 99, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID7**6 History of bids
-
Josef Jíra
(1929-2005)
Oči
No.: 663Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 11:05
litografie, 1980, 15 x 10,5 cm, sign. PD J. Jíra 80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID7**6 History of bids
-
Boris Jirků
(1955)
Před zrcadlem
No.: 664Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 11:03
lito-offset, 1995, 21 x 19,8 cm, značeno PD Boris Jirků 95, pasparta, č. 23/150, v dolní části mírně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Václav Fiala
(1964-1980)
Venuše
No.: 654Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 10:53
litografie, 41,5 x 30 cm, sign. PD V. Fiala, č. 5/13, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Tomáš Švéda
(1947)
Cizokrajný květ
No.: 651Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 10:50
pastel, papír, 2008, 29 x 19,8 cm, sign. PD T. Švéda 2008, rám, studied The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Fisarek atThe Academy of Fine Arts, member of Volne seskupeni 12/15 Still even late nda The Manes Association of Fine Artists
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Mario Stretti
(1910-1960)
San Gimignano
No.: 647Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 10:46
lept, 29,8 x 36,7 cm, sign. PD Mario Stretti, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Roman Sejkot
(1963)
Sin II.
No.: 646Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 10:45
bromostříbrná fotografie, 1994, 34,5 x 50,5 cm, sign. PD Roman Sejkot 30.12.1994, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Gorily
No.: 559Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 09:18
suchá jehla, 2020, 24,7 x 34,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 33/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID7**1 History of bids
-
Paul Eluard
(1895-1952)
Poézia a Pravda
No.: 951Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 14:01
kniha, obálka Rudolf Fábry, přeložil Vladimír Reisel, vydalo nakladatelství Pravda, Bratislava 1946, 82 s., brož., obálka při okrajích poškozená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
-
Jan Čarek
(1898-1966)
Smutný život
No.: 933Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 13:43
bibliofilie, podpis na patitulu J. Čarek, obálka a dřevoryt ve frontispisu V. Rabas, vydali Müller a spol., Turnov 1929, 31 sv. edice Sever a Východ, 45 s., brož., obálka na hřbetu lehce odřená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
-
Alois Kalvoda
(1975-1934)
Výbor prací z české krajiny
No.: 895Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 13:05
album, 31 x 39 cm, 15 barev. a 4 čb. reprodukce v příloze, text J. Čadík, vydala Česká graf. Unie, Praha 1924, brož., ochranné pozdro, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
-
Herbert Lom
(1928-2014)
P. Ustinov: Ustinov at Large
No.: 866Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 12:36
bibliofilie, podpis s věnováním od britského herce a spisovatele českého původu Herberta Loma (vročení 1991), vydal Michael OMara Books Ltd, London 1991, pl. vazba, 192s., skvrna na přední desce, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
-
Ilja Erenburg
(1891-1967)
Trust D.E. - Historie zkázy Evropy
No.: 858Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 12:28
kniha, podpis autora za titul listem, úprava K. Teige a O. Mrkvička, vydal O. Štorch - Marien, Praha 1924, 3 sv. Románová knihovna Aventina, 167 s., clpl. nakladatel. vazba se zlac. reliéfem a písmem, hřbet v dolní a horní části poškozen, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Kamil Novotný
(1892-1959)
V. Nebeský: Umění po impressionismu
No.: 845Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 12:15
bibliofilie, 21 x 14,5 cm, podpis kunsthistorika Dra Kamila Novotného na patitulu, obálka čtyřbarev. litografie R. Kremlička, 3.sv. ed. Musaion, vydalo Aventinum, Praha 1923, brož., 62s., ob. při krajích poškozená, hřbet restaurován, zadní desky nové, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
-
Franz Kafka
(1883-1924)
Proces
No.: 823Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 11:53
kniha, první české exilové vydání, přebal a ilustrace Jan Kristofori, přeložili Dagmar a Pavel Eisnerovi, vydalo nakladatelství Konfrontace, Curych, 1975, 226 s., plátěná s obálkou, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
-
Jaroslav Petrák
(1887-1917)
Žeň světla a stínu. Problém umělecké fotografie v theorii a praksi s uměleckými přílohami
No.: 820Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 11:50
kniha, 25 x 17 cm, 47 samostatných příloh, dobové reklamy, přední strana obálky do linolea řezaná s iniciálami autora V.Č., vydal B. Kočí, Praha 1910, 98 s. + 47 příloh + 6 listů (reklamy), brož., lehce zažloutlé listy, obálka při okrajích lehce opotřebená, ohnuté rohy, místy natržený hřbet jinak do…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
-
Vladimír Fuka
(1926-1977)
P.F. 1956
No.: 817Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 11:47
fotografie, fotografie na kartónku, 1955, 9,1 x 15,5, P.F. 1956 Fukovi, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Karel Teige
(1900-1951)
Jules Romains: Psyché 2. díl: Bůh těl
No.: 801Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 11:34
kniha, titulní list a vazba K. Teige, vydal R. Škeřík, Praha 1931, 49. sv. edice Symposion, Ex. 301/400, Simili - Japan, 195 s., celopl. vazba se zlaceným reliéfem, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague and …
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Josef Kopta: Pět hříšníků U velryby
No.: 795Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 11:25
bibliofilie, obálka bar. linoryt a ilustrace J. Čapek, vydal ČIN, Praha 1930, čtvrté vydání, 137 s., brož., hřbet a okraje obálky lehce poškozené, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
-
Zdeněk Burian
(1905-1981)
J.O. Curwood: Zlaté údolí
No.: 791Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 11:21
kniha, il. Zd. Burian, vyd. Novina, Praha, 1934, pův. plpl. vazba, 186s., desky při okrajích lehce odřené, na přední straně mírně ušpiněné, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Associatio…
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
-
.
European ExLibris Meeting 98
No.: 782Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 11:12
bibliofilie, 1x signovaný dřevoryt Igor Rumanský, 1998, In memoriam Karel Izakovič
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Ivan Slavík
(1920-2002)
Odysseus vypráví Penelopě
No.: 781Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 11:11
dvojlist s básní a tiskem J. Baucha, pamětní tisk pro členy Spolku českých bibiofilů v Praze kvečeru Ivana Slavíka v Divadle hudby v Olomouci dne 10. listopadu 1983, originální podpis J. Baucha a I. Slavíka
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Karel Fron
(1921-2002)
Koláže
No.: 774Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 11:04
podpis, konvolut tří reprodukcí v signované obálce, 15 x 11 cm, rok 1988
Current price: 10 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids