-
Tereza Kučerová
(1964)
Společnost
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
litografie, 31,5 x 42,5 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 42/75, v dolní části papír lehounce ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Bílé nebe I
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 6.300 CZK (263 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
suchá jehla, 2017, 50 x 70 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, č. 12/30, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu
-
Pavel Roučka
(1942)
Sousední ves (Franz Kafka)
Položka č.: 352Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
litografie, 71 x 56 cm, sign. DU Roučka, č. 14/85, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Vypravěči vtipů
Položka č.: 348Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
litografie, 60 x 44 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 37/40, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Pavel Sukdolák
(1925)
Planeta Země
Položka č.: 346Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
lept, 16,5 x 15,5 cm, sign. DU P. Sukdolák, č. 149/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Luskačová
(1944)
Pohřeb zastřeleného mladého muže
Položka č.: 491Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
pigmentový tisk na Hahnemühle archivním papíře, 1968, 30,5 x 39 cm, sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Z cyklu Pátek třináctého
Položka č.: 371Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
litografie, 1981, 29,5 x 42 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, č. XII/XX, vyšlo nákladem autora, tisk Tomáš Svoboda a Jiří Lípa, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
-
Veronika Psotková
(1981)
Esence
Položka č.: 368Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
litografie, 2021, 35 x 50 cm, sign. PD Veronika Psotková 2021, č. 19/70
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Před katastrofou
Položka č.: 362Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
litografie, 2012, 57 x 37,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 63/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Čestmír Janošek
(1935-2019)
Studie
Položka č.: 392Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
monotyp, 41 x 59,5 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Čestmír Janošek
(1935-2019)
Modrá
Položka č.: 389Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
strukturální grafika, 9,5 x 16 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Přibyl
(1937)
Zkosené hranoly III.
Položka č.: 385Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
materiálový tisk, 1993, 78 x 57 cm, sign. PD Přibyl 93, č. 2/50, na levé straně v jednom místě natrženo, při okraji ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, K. Tondla, K. Müllera, V. Rady, člen SČUG Hollar, skupiny Jiná geometrie a Klubu konkrétistů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Smutný
(1964)
Svlačec II.
Položka č.: 382Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
mezzotinta, 2004, 13,5 x 13,5 cm, sign. PD D. Smutný 2004, č. 8/30, levý okraj natržený papír mimo tisk, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Čestmír Janošek
(1935-2019)
Hon IV.
Položka č.: 419Vyvolávací cena: 6.100 CZK (255 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
mrazovka, kombinovaná technika, 1967/68, 62,5 x 88 cm, sign. DU Janošek 1967/68, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.100 CZK (255 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Čestmír Janošek
(1935-2019)
Hon II.
Položka č.: 413Vyvolávací cena: 6.100 CZK (255 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
mrazovka, kombinovaná technika, 62,5 x 88 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.100 CZK (255 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Bez názvu
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
serigrafie, 1998, 60 x 59 cm, sign. PD E. Ovčáček 98, rám, č. 14/35, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Michael Rittstein
(1949)
Skupina Brutus
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
litografie, 2015, 81 x 55 cm, sign. PD M. Rittstein 2015, č. 17/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Kudlanka
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, pátno, 2011, 80 x 60 cm, sign. PD Načeradský, rám, Načeradského kudlanky se staly od poloviny sedmdesátých let poznávacím znamením malířovy tvorby a nejvyhledávanějším námětem mezi sběrateli. Autorův oblíbený slogan, že žena je silnější pohlaví, můžeme v nabízeném obraze číst velmi přesvědčivě…
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Dva objekty
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
akvarel, tuš, papír, 2004, 30 x 42 cm, sign. PD Načeradský 2004, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Říha
(1910-1986)
Před stavbou
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 31.000 CZK (1.292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, sololit, 1965, 45 x 120 cm, sign. PD František Říha 65, rám, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž
Aktuální cena: 31.000 CZK (1.292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Říha
(1910-1986)
Za přístavem
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 20.500 CZK (855 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, sololit, 41 x 59 cm, sign. LD František Říha, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž
Aktuální cena: 20.500 CZK (855 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Novák
(1947)
Miláno
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
kombinovaná technika, pastel, běloba, papír, 2005, 76,5 x 56,5 cm, sign. DU V. Novák 2005, rám, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Sopko
(1942)
Vrcholy
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
akvarel, papír, 1992, 30 x 21 cm, sign. PD Sopko 92, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce, člen Volného sdružení 12/15, Umělecké besedy
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Jirků
(1955)
Z cyklu Kejklíři
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
kombinovaná technika, tuš, papír, 1989, 97 x 68 cm, sign. PD Boris Jirků 89, rám, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
On a Ona
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 72.000 CZK (3.000 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, plátno, 2003, 80 x 100 cm, sign. PD Načeradský, vzadu Načeradský, Posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem. Jiří Načeradský se proslavil jako představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně, především věčné téma žen…
Aktuální cena: 72.000 CZK (3.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Dva akty
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, překližka, 1997, 60 x 70 cm, sign. PD Načeradský 97, rám, Námět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen jako agresivních kudlanek anebo naopak Venuší hodných úcty a zbožštění. Sám k …
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Venuše sienská
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, plátno, 1997, 30,5 x 42,5 cm, sign. PD Načeradský, lištováno, vzadu autorsky název díla, Námět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen jako agresivních kudlanek anebo naopak Venuší h…
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Veselé postavy
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
akryl,plátno, 2001, 65 x 50 cm, sign. DU A. LAmR 01, Aleš Lamr se na české výtvarné scéně pohybuje od šedesátých let 20. stol. V této době patřil k okruhu umělců, v jejichž díle se začal objevovat zájem o nové pojetí lidské figury, které se v našem prostředí přetransformovalo do tzv. „České grotesky…
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Duhové nebe
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
akvarel, tuš, papír, 1989, 40 x 55 cm, sign. DU A. Lamr 89, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Pseudofigura
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
akvarel, tuš, papír, 1983, 23 x 18,5 cm, sign. DU Lamr 83, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO