• Christies

    Soubor 2 aukčních katalogů Christies

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2023 17:09

    katalog, 2001–2004, 26,5 x 21 cm

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Sothebys

    Soubor 2 aukčních katalogů Sothebys

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2023 17:08

    katalog, 2001–2019, 27 x 21 cm

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Aukční dům Zezula

    Soubor 2 aukčních katalogů Aukční dům Zezula

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2023 17:07

    katalog, 2022–23, 29,5 x 21 cm

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • 1. Art Consulting

    Soubor 2 aukčních katalogů 1. Art Consulting

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2023 17:06

    katalog, 2023, 27 x 20,5 cm

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Galerie Pictura

    Soubor 3 aukčních katalogů Pictura

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2023 17:05

    katalog, 2022–23, 26,5 x 21 cm

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • ArtCurial

    Soubor 3 aukčních katalogů ArtCurial

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2023 17:04

    katalog, 2018–19, 28 x 22 cm

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Galerie Vltavín

    Tomáš Hřivnáč volné pohlednice (8ks)

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2023 17:03

    pohlednice, 15 x 10,5 cm

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jaromír Másler

    Jaromír Másler, katalog k výstavě

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2023 17:01

    katalog, 2021, 29,5 x 21 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jiří Chadima

    Řásnovka

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 18:29

    tempera, sololit, 2019, 22 x 20,5 cm, sign. PD Chadima, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Jiří Chadima

    Na břehu

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 18:27

    tempera, sololit, 2007, 36 x 35 cm, sign. PD Chadima 07, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

  • Jiří Chadima

    Spící plovárna

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 18:24

    tempera, sololit, 2014, 24,5 x 45 cm, sign. PD Chadima 14, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

  • Jiří Chadima

    Skica XVIII

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 18:21

    pero, akvarel, papír, 1949, 21 x 14 cm, sign. LD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jiří Chadima

    Květen

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 18:00

    tempera, sololit, 2023, 28 x 18 cm, sign. PD Chadima , rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

    Cyklus erotických kreseb

    Položka č.: 293

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 12:30

    7x ofset, 21 x 16 cm, erotické motivy z kélařského prostředí, místy opotřebeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • František Volf

    (1897-1983)

    Stojící akt

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 12:24

    litografie, akvarel, papír, 1968, 24,2 x 16 cm, sign. LD PF 1969 F. Volf, PF 1969, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Miroslav Petřík

    Akt ženy

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 12:22

    lept, 18 x 13 cm, sign. PD Petřík, č. 21/200, podle díla akt ženy Karla Molnára vytvořil Miroslav Petřík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Dívka s holubem

    Položka č.: 258

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 12:19

    litografie, 10,9 x 8,7 cm, grafika je součástí skládacího přání k MDŽ od nakladatelství Práce, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Miroslav Matouš

    (1920-1998)

    Položka č.: 318

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 12:12

    linoryt, 10 x 12 cm, sign. DU Matouš, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Žena v lese

    Položka č.: 298

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 12:02

    dřevoryt, 11,7 x 9 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Dudek

    Země

    Položka č.: 265

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 12:00

    lept, mezzotinta, 2001, 10 x 7 cm, sign. PD Dudek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Akt zezadu

    Položka č.: 222

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:53

    pastel, papír, 32 x 24 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • K. Moritz

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:47

    litografie, 1969, 65 x 42 cm, sign. PD K. Moritz 1969, č. 29/100

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Marino Marini

    (1901-1980)

    Akt zezadu

    Položka č.: 233

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:42

    tisk, 38 x 28 cm, sign. PD Marino 1945

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Julliete Manuel Leonardi

    Ležící akt

    Položka č.: 225

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:41

    lept, 13,5 x 20 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Akty I.

    Položka č.: 299

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:18

    propiska, papír, 22,7 x 31,8 cm, sign. zezadu PD Josef Hodek, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Akty IV.

    Položka č.: 302

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:15

    propiska, papír, 18,9 x 24,9 cm, sign. zezadu PD Josef Hodek, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Akty V.

    Položka č.: 303

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:14

    propiska, papír, 21,4 x 29,6 cm, sign. zezadu PD Josef Hodek, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Akty VI.

    Položka č.: 304

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:13

    propiska, papír, 17,1 x 24,6 cm, sign. zezadu PD Josef Hodek, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Akty IX.

    Položka č.: 307

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:10

    propiska, papír, 21,3 x 29,5 cm, sign. zezadu PD Josef Hodek, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Akty X.

    Položka č.: 308

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:09

    propiska, papír, 20,6 x 31,5 cm, sign. zezadu PD Josef Hodek, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)