-
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Město
Položka č.: 281137Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:33
dřevoryt, 6,1 x 14,5 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jiří Mádlo
(1934-2008)
Zimní krajina
Položka č.: 281136Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:32
litografie, 12,8 x 20 cm, sign. PD Mádlo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Boj
Položka č.: 281125Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:23
dřevoryt, 9,6 x 7 cm, PD značeno Kpk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Autoportrét
Položka č.: 281126Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:22
dřevoryt, 8,6 x 7,5 cm, PD značeno Kpk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Karmazín
(1932)
Rybář
Položka č.: 281121Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:16
litografie, 2002, 18,8 x 14 cm, sign. PD Jiří Karmazín, PF 2003, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Lucie Jiříčková
(1970)
Kašpárek
Položka č.: 257050Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:15
litografie, 1984, 54 x 38 cm, sign. LD Lucie 84, v rozích mimo tisk mírně pokrčený papír
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Karel Hruška
(1930)
Rytíř na koni
Položka č.: 281118Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:12
litografie, 1982, 9 x 6 cm, sign. PD nečitelně 82, 40/120, na papíře mimo tisk vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Jan Hrnčárek
(1918)
Průmyslové město v podhůří
Položka č.: 257051Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:11
litografie, 28,5 x 63 cm, sign. PD J. Hrnčárek, mimo tisk mírně natržený a zažloutlý papír
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Willi Geiger
(1878-1971)
Ex libris Albert Wustl
Položka č.: 281114Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:07
lept, 9,4 x 8,4 / 4,7 x 6,7 cm, sign. LD W. Geiger, München, soutisk dvou grafik na jednom papíře, na zadní straně razítko Západočeské galerie v Plzni, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Bogea?
Překvapení
Položka č.: 257049Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:04
litografie, 60 x 44 cm, sign. PD Ema Bogea?, autorský tisk
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Marie Blabolilová
(1948)
Krajina III.
Položka č.: 268326Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:02
lept, 21,9 x 13,5 cm, sign. PD M. Blabolilová 1988, pasparta, č. 46/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Alois Schneiderka
(1896-1958)
Boží muka
Položka č.: 223376Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:24
tuš, papír, 1933, 16,2 x 9,8 cm, sign. DU Al. Schneiderka 27/XI. 993, Antikvariát Dlážděná, studium na vídeňské Akademii a na Académie Julian v Paříži
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Padací most před Amsterdamem
Položka č.: 223371Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:23
tuš, papír, 15 x 21,8 cm, monogramováno PD R, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Dvojice
Položka č.: 223372Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:22
tuš, běloba, papír, 22,3 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Karel Kotrba
(1903-1969)
Váša Příhoda
Položka č.: 281100Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:12
akvarel, tuš, papír, 1960, 29,3 x 20,7 cm, sign. PD Kotrba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Postavy
Položka č.: 281099Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:10
akavrel, tuš, papír, 10 x 16 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
-
Vlastislav Boháč
(1922-2014)
Městečko
Položka č.: 281094Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:00
olejová tempera, karton, 30 x 40 cm, monogr. PD VB, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Miloslav Janků
(1916-1994)
Cesta
Položka č.: 281091Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:27
dřevoryt, 1983, 12,7 x 9,1 cm, sign. PD M. Janků, PF 1984, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Miloslav Janků
(1916-1994)
Krajina s vozem
Položka č.: 281084Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:23
dřevoryt, 1976, 19,4 x 8,6 cm, sign. PN M. Janků, PF 1977, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Karel Dlabola
(1902-1998)
PF 1985
Položka č.: 280986Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:18
dřevoryt, 1984, 7,2 x 10,4 cm, sign. PD Karel Dlaboha 1984, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Karel Dlabola
(1902-1998)
PF 1998!
Položka č.: 280990Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:14
dřevoryt, 1987, 7,5 x 10,4 cm, sign. PD Karel Dlabola 1987, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Karel Dlabola
(1902-1998)
U Hlubokého
Položka č.: 280993Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:11
dřevoryt , 6 x 8,9 cm, sign. PD Karel Dlabola, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Karel Dlabola
(1902-1998)
Zima nad Zvičinou
Položka č.: 280996Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:08
litografie, 1982, 7,2 x 11,2 cm, sign. PD Karel Dlabola, 16/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Karel Dlabola
(1902-1998)
Večer na chalupě
Položka č.: 281001Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:03
litogrfie , 1985, 12,2 x 17,7 cm, sign. PD Karel Dlaboha 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Karel Dlabola
(1902-1998)
Bělohradská zima
Položka č.: 281003Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:01
litografie , 1982, 22,4 x 29,6 cm, sign. PD Karel Dlaboha 1982, 6/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Jolana Pavelková
Noty potmě
Položka č.: 220272Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:40
fotografie, 2006, 24,7 x 16,1 cm, sign. ZS Jolana Pavelková 2006, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu
-
Lubomír Štefka
(1938)
Kompozice
Položka č.: 281079Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:27
tempera, kombinovaná technika, papír, 1979, 18,5 x 12 cm, sign. PD Štefka79, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Emanuel Fousek
Ovocná mísa
Položka č.: 281069Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:04
olej, karton, 32,5 x 45,5 cm, sign. PD Em Fousek, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Josef Dudek
(1954)
Křišťál
Položka č.: 279011Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2024 15:02
lept, mezzotinta, 1994, 10 x 7,1 cm, sign. PD JDudek 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
František Gross
(1909-1985)
Mostecko
Položka č.: 279274Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2024 15:48
akvarel, tužka, papír, 1960, 9 x 10,5 cm, sign. PD F. Gross 60, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu