-
Viktor Stretti
(1878-1957)
U Dieppe
Položka č.: 200Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
suchá jehla, 1902, 18 x 23 cm, sign. PD Viktor Stretti, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Viktor Stretti
(1878-1957)
Mečový tanec
Položka č.: 199Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 40 x 30,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, č. 22/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Bohumír Jaroněk
(1866-1933)
Valašský kraj
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
dřevoryt, 44,5 x 60,5 cm, sign. PD BJaroněk, na zadní straně popsáno autorem, při okrajích mimo tisk oříznutý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumír Jaroněk
(1866-1933)
Letní krajina se vsí
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
dřevoryt, 39 x 52 cm, sign. LD B. Jaroněk, při okrajích mimo tisk oříznutý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Josef Carmine
(1749-1822)
Prager Prospect (Křížovnické náměstí)
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
kolorovaná mědirytina, 30 x 39 cm, PD značeno v desce Ios. Carmine.AV., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Václav Vojtěch Novák
(1901-1969)
Podvečer
Položka č.: 135Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, plátno, 1969, 77 x 31 cm, sign. PD V.V Novák 69, rám, Vzadu štítek Galerie dílo ČFVU, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58
Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Pád komunismu
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
tuš, koláž, papír, 29,5 x 42 cm, dole text: Mám špatné zprávy pro Váš byznys, Mistře., Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Oldřich Jelínek
(1930)
Má to v rukávu (ilustrace)
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
tempera, tuš, tužka, papír, 26,5 x 33,6 cm, sign. PD O. Jelínek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Vyšší technická úroveň
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
tuš, papír, 29,3 x 48 cm, sign. PD Holý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Industriální ještěr
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
tuš, papír, 51 x 16,3 cm, sign. PD Holý, při okrajích mimo kresbu mírně pokrčený papír, v rozích dírky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Svatá rodina
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, dřevo, 78,5 x 64,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Václav Kozák
(1937-2004)
Sv.Mikuláš
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, plátno, 70 x 50 cm, sign LD V. Kozák, rám
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Ullrych
(1893-1948)
Dívka s podnosem
Položka č.: 127Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, plátno, 1932, 82 x 65 cm, sign. vzadu B. Ullrych 1932, rám
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vít Skála
(1883-1967)
Před koupáním
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, plátno, 24 x 27 cm, sign. LD Vít Skála, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Josef Holub
(1870-1957)
Podvečerní krajina
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
akvarel, papír, 1936, 16 x 21,5 cm, sign. LD J. Holub 36, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Mařáka na AVU v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joan Miró
(1893-1983)
Kompozice
Položka č.: 471Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 33 x 25 cm, na zadní straně tištěno: Joan Miró, Litografía original V, soupis č. 1117, str. 43, Joan Miró Litographe VI 1976-1981, Maeght éditeur, Paris, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Žena na ulici
Položka č.: 466Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
černobílá bromostříbrná fotografie, 14,7 x 10,4 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Saudek
(1935)
Sára - léto 2002
Položka č.: 465Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
autorský laser print, 60 x 45 cm, sign. LD Jan Saudek, rám, přiložen certifikát potvrzující pravost díla, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Ticho
Položka č.: 335Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
reprodukce kresby, 16,2 x 7,6 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, podepsáno příteli Karlu Kučerovi, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Hovory u krbu
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 16:39
perokresba, běloba, papír, 1981, 10 x 10 cm, ilustrace Kamila Lhotáka, příloha deníku PRÁCE 14. 3. 1981, dílo Kamila Lhotáka, především díky nezaměnitelným ilustracím s charakteristickou výrazovou zkratkou, se stalo rozpoznatelným napříč širokou veřejností. Poetismus a imaginace jsou typickými vypra…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Odhadní cena: 8 000 - 10 000 Kč CZK
-
Didier Robert de Vaugondy
(1723-1786)
Imperium Caroli Magni Occidentis Imperatoris
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2022 14:18
ručně kolorovaná mědirytina, 1752, 49 x 57 cm, uprostřed přeloženo, při dolním okraji polito, mimo tisk skvrny, při okrajích otrhaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Royaume de Bohéme, Marqui sat de Modarie, et Silesie Autrichienne
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2022 14:02
kolorovaná ocelorytina, 17,7 x 23,4 cm, na okrajích papír zažloutlý a u spodního okraje ušpiněn, v levém horním rohu papír na několika místech perforován (nezsahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Námořní bitva
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2022 15:50
japonský dřevoryt, 35,5 x 70 cm, značeno LD, papír na dvou místech přeložen a podlepen, po okrajích místy lehce natržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Obchodník
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2022 15:28
dřevoryt, 34,5 x 22,5 cm, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Ex libris M. Petřík
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 19:25
suchá jehla, 2015, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2015, č. VI/XXX, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Ex libris S. M.
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 19:24
suchá jehla, 2015, 12 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2015, č. VII/XX, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Ex libris L. K.
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 19:19
suchá jehla, 2017, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, č. III/XX, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Ex libris J. L. + V. K.
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 19:17
suchá jehla, 2014, 12 x 9 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Ex libris Ján Štefančík
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2022 19:01
suchá jehla, 2013, 11,1 x 8,6 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 360 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Les Chefs-D' Oeuvre de l'impressionnisme
Sada 50 medailí z mincovního stříbra pozlacených 24k zlatem
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2022 20:01
medaile, průměr 4,2 cm, celková čistá váha Ag: 1480 g, rozměry: 580 x 330 x 100 mm, 1974 Paříž , limitovaná edice, Sbírka 50 medailí tématicky znázorňující „Mistrovská díla impresionismu“. Mezi zobrazené patří například Autoportrét (Les Misérables) 1888 od Paula Gaugina, Moulin Rouge 1982 od H. D To…
Aktuální cena: 31.000 CZK (1.292 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu