Ruda Kubíček a Marek
Diptych
Položka č.: 904Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:45
2x dřevořez, 16,5 x 10,5; 10,5 x 7,5 cm, sign. PD Marek, PD Ruda Kubíček
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Pavel Roučka
Položka č.: 903Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:44
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Pavel Roučka
Konvolut grafik
Položka č.: 902Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:43
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Konvolut grafických listů
Položka č.: 869Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:34
4x lept, vše cca 9,5 x 8,5 cm, sign. vše PD J. Pileček, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Letectví; V korunách stromů; Přání
Položka č.: 865Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:33
3x lept, 1982; 1981, 12 x 8,5; 11 x 7; 14 x 6,5 cm, sign. PD J. Pileček, č. 94/100; 72/100; 86/100, grafika Přání má mírně potrhaný a pomačkaný papír mimo tisk, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Jana Reinerová
Na Kampě
Položka č.: 888Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:29
litografie, 34 x 25 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 18/44, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Konvolut grafických listů
Položka č.: 868Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:24
4x lept, 1983, vše cca 9,5 x 8 cm, sign. PD J. Pileček 83, E.A., žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Město na komíně; Nůžky
Položka č.: 867Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:23
2x lept, 1980; 1978, 12,5 x 10; 9,5 x 9,5 cm, sign. PD J. Pileček, č. 86/100; 18/80, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Hvězda; Soutěska
Položka č.: 864Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:11
2x litografie, 1974, 16,5 x 11; 16,5 x 11 cm, sign. PD J. Pileček 74, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Strom, Tvář
Položka č.: 860Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:07
2x lept, 1975, vše cca 7,5 x 6 cm, sign. PD J. Pileček 75, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Oči; Figura
Položka č.: 866Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
2x lept, 1981, 13,2 x 11,5; 12 x 8 cm, sign. PD J. Pileček 81, č. 56/100; 11/60, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Triptych
Položka č.: 863Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:04
3x lept, 1980, vše cca 8 x 8,5 cm, sign. PD J. Pileček 80, č. 16/70; 34/50; 35/100, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Nůžky, Kolo
Položka č.: 862Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:03
2x lept, 1978, 9,5 x 9,5; 6,5 x 9,5 cm, sign. PD J. Pileček 78, č. 25/80; 12/50, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Spoutaný
Položka č.: 861Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:02
lept, 1978, 16 x 11,5 cm, sign. PD J. Pileček 78, č. 52/60, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Diptych
Položka č.: 857Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:01
2x lept, 1978, 13,5 x 9,5; 5,5 x 10 cm, sign. PD J. Pileček 78, č. 53/70; 60/100, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Konev, Srdcová
Položka č.: 859Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:00
2x lept, 1979, 7,5 x 6,5; 8,5 x 5 cm, sign. PD J. Pileček 79, č. 87/100; 71/100, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Rybář
Položka č.: 858Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:59
lept, 1984, 14 x 17,7 cm, sign. PD J. Pileček 84, E. A., žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Pecháček
Staročeská chalupa
Položka č.: 855Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:56
tuš, akvarel, papír, 28,5 x 41 cm, sign. PD Pecháček, rám
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Raimund Ondráček
(1913-2011)
Madona
Položka č.: 836Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:37
litografie, 1995, 15,7 x 11,7 cm, sign. PD Ondráček 1995, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Karel Oberthor
Cirkusový kůň
Položka č.: 829Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:30
litografie, 1988, 19 x 13,3 cm, sign. DU K. Oberthor 88, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Karel Oberthor
Bělouš
Položka č.: 828Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:29
litografie, 1995, 14,2 x 14,2 cm, sign. DU K. Oberthor 95, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Letící andílek
Položka č.: 812Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:13
Domy
Položka č.: 811Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:12
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Na pobřeží
Položka č.: 805Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:06
akvarel, tuš, papír, 20 x 31 cm
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Zátiší s melounem
Položka č.: 804Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:05
fix, papír, 16,5 x 12 cm, sign. PD
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bohuslav Mikeš
(1934-2003)
Hamlet
Položka č.: 770Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:31
1x kresba, 1 x lept, 1981, 20 x 13; 20,5 x 14 cm, sign. PD B. Mikeš
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Mika
Mrak
Položka č.: 767Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:28
lept, 1980, 15,5 x 13,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, autorský tisk, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Mika
Postavy
Položka č.: 765Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:26
suchá jehla, 1980, 21 x 24,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 4/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Rastislav Michal
Kořalka
Položka č.: 760Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:21
litografie, 39 x 28,5 cm, sign. DU Michal, č. 48/81, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Rastislav Michal
Ex libris Michal, Ex libris Jiří Kačer
Položka č.: 759Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:20
1x litografie, 1x linoryt, 20 x 14,5; 9 x 8 cm, sign. PD Michal, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)