.
Sbírka dvou lžic
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 10:42
Kongo. Kost, rohovina, 1. polovina 20. století, 2 ks, 21 x 4/ 19 x 4,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
.
Dvě malé sochy předků
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 10:40
LEGA, Kongo. Kost, kolem 1900, 2 ks, 10 / 8,5 cm, Antikvariát Dlážděná
.
Marioneta
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 10:36
Kongo(?). Dřevo, textil a mušle. 1. polovina 20. století, 53 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
.
Malá socha předka
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 10:27
LEGA(?), Kongo. Dřevo. 2. polovina 20. století., 33 x 14 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
.
Taneční maska
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 10:21
Pravděpodobně Burkina Faso. Dřevo. Kolem 1950/60, 45 x 18 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
.
Štítová maska
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 10:19
SONGYE, Kongo. Dřevo. Kolem 1970, 36 x 27 cm, Antikvariát Dlážděná
.
Taneční maska
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 10:18
SONGYE, Kongo. Dřevo. Kolem 1950, 37 x 22 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
.
Taneční maska
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 10:10
SENUFO, Pobřeží slonoviny. Dřevo, 47 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
.
Velká postava předka
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 10:03
BAMBARA, Mali. Dřevo, 1. polovina 20. století, 84 x 22 x 23 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
.
Pták
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 10:02
SENUFO, Pobřeží slonoviny. Dřevo a mosaz. Kolem 1970, 44 x 20 x 13 cm, Antikvariát Dlážděná
.
Mužská socha předka
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 10:00
Nigérie. Dřevo a rafie. 2. polovina 20. století , 60 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Jitka Válová
(1922-2011)
Sběrači II
Položka č.: 73Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:03
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Jitka Válová
(1922-2011)
Diváci IV
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Ostrov
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
kolorovaná suchá jehla, 1999, 34,5 x 24,5 cm, sign. PD Karel Chaba 99, č. 32/40, soukromé studium
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Kašna pod Petřínem
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
kolorovaná suchá jehla, 25 x 25,5 cm, sign. PD Karel Chaba, č. 17/50, soukromé studium
Karel Chaba
(1925-2009)
Lampa
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
kolorovaná suchá jehla, 2005, 35 x 24,7 cm, sign. PD Karel Chaba 05, č. 24/50, soukromé studium
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Posel
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Ivana Lomová
Ptáci
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Maltézské náměstí
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
kolorovaná suchá jehla, 1996, 37,5 x 32,5 cm, sign. PD Karel Chaba 96, č. 12/45, soukromé studium
Karel Chaba
(1925-2009)
Pražské zákoutí
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
kolorovaná suchá jehla, 2002, 37 x 32,5 cm, sign. DU Karel Chaba 02, č. 26/50, soukromé studium
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Lukáš Miffek
(1978)
Vox populi
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)
Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)
Jiří Načeradský
Kudlanka věštící
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
olej, plátno, 2011, 49 x 58 cm, sign. PD Načeradský 2011, rám, Jiří Načeradský je jeden z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato s ironi…
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Antonín Kroča
Trní
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
olej, sololit, 2021, 69,7 x 60,9 cm, sign. LD Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Antonín Kroča
Západ slunce s květinami
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
olej, sololit, 2015, 61,2 x 35,5 cm, sign. PD Kroča 015, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Pavel Štefan
Tváře
Položka č.: 287Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
olej, pastel, sololit, 49,5 x 62 cm, sign. PH Štefan, rám, na malbě při okrajích šmouhy, rám otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Jitka Štenclová
Bez názvu I.
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Milan Perič
Burning Heads Blood and Fog
Položka č.: 271Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Arnošt Kukačka
Lázeňačky
Položka č.: 261Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
akryl, plátno, 2022, 50 x 50 cm, sign. PD Drak
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Tomáš Hřivnáč
Afrodité
Položka č.: 312Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
suchá jehla, 2013, 20,5 x 14,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2013, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze
Tomáš Hřivnáč
Héra
Položka č.: 311Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)