Alois Pitrmann
(1911-1986)
Pohled na vesnici
Položka č.: 189073Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:50
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Domky
Položka č.: 189074Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:49
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Vesnice
Položka č.: 189075Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:48
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 189076Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:47
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Chalupa u jezera
Položka č.: 189077Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:46
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Tristan (list 1.)
Položka č.: 280945Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:44
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Silnice
Položka č.: 280901Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:42
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Staroměstské náměstí
Položka č.: 280926Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:41
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Tristan (list 2.)
Položka č.: 280944Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:36
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Augustin Mervart
(1889-1968)
Ves v lese
Položka č.: 280840Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
litografie, 1935, 23,5 x 18 cm, sign. Aug. Mervard 35., rám, zažloutlý papír, rám mírně poničen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Hrachovce a A. Balána, člen SVUM v Hodoníně
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Jiří Mádlo
(1934-2008)
Rybník v Poličce
Položka č.: 280896Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:32
litografie, 1990, 20,5 x 16 cm, sign. PD J. Mádlo 1990, pasparta, č. 117/200, zezadu věnování, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Tristan (list 5.)
Položka č.: 280943Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:28
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Jiří Kodym
(1927-2009)
Zdeněk Nejedlý
Položka č.: 226840Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:26
dřevoryt, 1974, 35,5 x 23 cm, sign. PD JKodym 1974, 112/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
Věra Kaplanová - Šimonová
(1920)
Chalupy za rybníkem
Položka č.: 280917Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:21
suchá jehla, 12 x 25 cm, sign. PD Věra Kaplanová-Šimonová, pasparta, č. 17/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a O. Blažíčka na VŠAPS v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Marie Jiříčková
(1943-2021)
Okno
Položka č.: 280923Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:19
litografie, 16,5 x 21,5 cm, sign. PD M Jiříčková, rám, č. 1/14, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Zimní vesnice
Položka č.: 280842Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:18
litografie, akvarel, 1955, 14,2 x 22,5 cm, sign. PD Cyril Chramosta, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta mírně zašlá, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Zdeněk Chotěnovský
(1929-1993)
Město
Položka č.: 280948Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:17
litografie, 1982, 23 x 17,3 cm, sign. DU nečitelně, č. 110/140, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, zakladatel skupiny Plakát
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Hruška
(1921-2016)
Květiny ve váze
Položka č.: 280981Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:13
dřevoryt, 1986, 19 x 12 cm, sign. PD J. Hruška, PF 1987, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Hruška
(1921-2016)
Květiny za oknem
Položka č.: 280982Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:12
kolorovaný dřevoryt, 1983, 18,5 x 13 cm, sign. PD J. Hruška, PF 1984, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Hruška
(1921-2016)
Zasněžená krajina
Položka č.: 280983Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:11
dřevoryt, 1980, 14,5 x 21,5 cm, sign. PD Jiří Hruška, PF 1981, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Holler
(1903-1982)
Sedící akt
Položka č.: 260227Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:09
lept, 1947, 17,6 x 12,8 cm, sign. PD Holler 47, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
U zelené žáby
Položka č.: 280961Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:04
suchá jehla, 31 x 24 cm, sign. PD V. Fiala, pasparta, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Luděk Dostál
Chrám sv. Barbory
Položka č.: 280972Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:03
litografie, 1991, 17,5 x 13,5 cm, sign. DU L. Dostál 91, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Vyšanského, Ringese a Bubeníčka na Střední průmyslové škole grafické v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Eva Vlasáková
Cesta
Položka č.: 280845Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:59
lept, 10,2 x 7,8 cm, sign. PD Eva Vlasáková, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně J. Muziky, C. Raynei
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Pokušení
Položka č.: 280844Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:57
lept, 10,5 x 7,3 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, 4/100, rám místy pošpiněn, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Milena Talaváňová - Pilná
Pohled na kostel
Položka č.: 280831Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:56
kolorovaná suchá jehla, sign. PD M. Pilná, pasparta, č. 8/20, Antikvariát Dlážděná, žákyně J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Portrét Karla Čapka
Položka č.: 280846Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:55
ocelorytina, 9 x 5 cm, sign. PD J. A. Švengsbír, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Michal Šerý
Postavy
Položka č.: 280849Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:53
kombinovaná technika, papír, 1992, 13,5 x 8 cm, sign. PD M. Šerý, pasparta, PF 93, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Marie Michaela Šechtlová
Dítě a rak
Položka č.: 239220Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:52
lept, 8,9 x 6,2 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, 58/95, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Šafář
(1938-2016)
Klaun
Položka č.: 239227Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:50
dřevoryt, 12,6 x 6,5 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)