Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Václav F. Ulšmíd

    (1903)

    V polích

    Položka č.: 16501

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    16. 06. 2014 15:06

    olej, sololit, 35 x 50 cm, sign. LD V F. Ulšmíd, rám, vzadu nalepen Ověřovací list s popisem a štítek s informacemi o autorovi

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Pesimista

    Položka č.: 276421

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2024 18:50

    tuš, akvarel, tužka, papír, 23,5 x 15 cm, monogr. PD ES, text: Už nevěřím, že všechno je k něčemu dobrý. Na chalupě nám zamrzla voda, při opravě mi žena zdrhla s instalatérem, a když jsem to oslavoval, vzali mi řidičák..., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Záslibný dar

    Položka č.: 265520

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2024 18:28

    tuž, papír, 11,1 x 24,9 cm, Nejspíše antický muž sedí nahý na lavičce, v ruce má trojzubec, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Rudolf Riedlbauch

    (1944-2023)

    Milenci

    Položka č.: 136548

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2024 18:23

    tuš, papír, 1974, 29,6 x 25,5 cm, sign. PD 1974 Rudolf Riedlbauch, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Kapela

    Položka č.: 282123

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2024 18:20

    tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Housle

    Položka č.: 282124

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2024 18:19

    tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, ve spodní části utržený okraj papíru, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Soňa Schwarzová

    (1958)

    Postel (Z cyklu Bohnice - léčebna)

    Položka č.: 137590

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2024 18:45

    lept, akvatinta, 1983, 24,7 x 32 cm, sign. PD S. Schwarzová 83, autorský tisk, na okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Karla Ryvolová

    (1940)

    Luční dáma

    Položka č.: 265038

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2024 18:42

    lept, 15,8 x 11,2 cm, sign. DU K. Ryvolová, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Zuzanka

    Položka č.: 268927

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2024 18:36

    litografie, 1955, 24 x 21,3 cm, sign. PD K. Oberthor 55, pasparta bez skla, Portrét šestileté dcery autora, dnes známé grafičky Zuzany Oberthorové Popelkové, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Václav Dlouhý

    (1923-1989)

    Rybník s topoly

    Položka č.: 282103

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2024 18:23

    dřevoryt, 20 x 20 cm, sign. PD Dlouhý, č. 11/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. Holého a Silovského na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Hrabačky sena

    Položka č.: 260103

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2024 18:16

    litografie, 20,5 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Ze starého města

    Položka č.: 250719

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2024 18:13

    lept, 23,4 x 17,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Jaroslav Kovář

    (1905-1987)

    Zámek

    Položka č.: 280915

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2024 18:08

    suchá jehla, 1955, 31,5 x 24 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, rám, č. 10/200, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu na VUT v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Karel Dostál

    (1905-?)

    Staré město

    Položka č.: 265045

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2024 18:04

    lept, 19 x 11,5 cm, sign. PD K. Dostál, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ilustrace k Babičce

    Položka č.: 282061

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2024 18:03

    lept, 12,5 x 7,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kůň ve cvalu

    Položka č.: 260104

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2024 18:01

    suchá jehla, 5,2 x 5,5 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Odpočívající voják

    Položka č.: 260105

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2024 18:00

    suchá jehla, 5,5 x 7,5 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Miroslav Matouš

    (1920-1998)

    Sedící dívka u města

    Položka č.: 282091

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2024 18:25

    litografie, 19,2 x 13 cm, sign. PD Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Jan Kavan

    (1947)

    Karel IV.

    Položka č.: 269006

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2024 18:21

    litografie, 2015, 11 x 7 cm, sign. DU J. Kavan, rám, č. 29/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Pranostika - červen

    Položka č.: 273723

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:32

    malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Mládenec plný vervy, nosí do ovoce červy, kteří užírají milencům nervy., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jana Míčková?

    Rybářka

    Položka č.: 260097

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:19

    olej, plátno na kartonu, 19,5 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276786

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:32

    litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276785

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:30

    litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276782

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:26

    litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276780

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:22

    litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Paříž v roce 1848

    Položka č.: 276775

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:16

    litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cizinci v Paříži

    Položka č.: 276772

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:12

    litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Na útesu

    Položka č.: 276768

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:08

    litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    Položka č.: 276759

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 14:56

    litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Na loďce

    Položka č.: 276757

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 14:54

    litografie, 20 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

Instagram

Facebook